Nieoficjalne źródła informują o angażu dwójki izraelskich aktorów, którzy już jakiś czas temu dołączyli do obsady szóstego sezonu.

Źródłem informacji jest izraelski portal informacyjny Ynet.co.il, który podaje, że w najnowszej odsłonie „Gry o tron” zobaczymy Anię Bukstein oraz Yousefa Sweida.

ania-bukstein

33-letnia Ania Bukstein ma na swoim koncie role w kilkunastu europejskich produkcjach – m.in. w izraelskim horrorze „Kalavet” czy rosyjskim dramacie „Dyrygent”. Będzie to jednak jej debiut w amerykańskiej telewizji.

Z kolei Yousef „Joe” Sweid ma nieco większe doświadczenie, jeśli chodzi o udział w zagranicznych produkcjach – mogliśmy go oglądać m.in. w odcinku pilotażowym „Homeland”, w takich filmach jak „Bańka mydlana”, „Niespokojne dusze” czy „Agora”, a ostatnio w jednej z głównych ról w skasowanym po jednym sezonie serialu „American Odyssey”.

Na razie nie potwierdzono oficjalnie ich angażu; nie wiemy też, kogo zagrają i w jakim wymiarze. Pochodzenie obojga aktorów może wskazywać, że zobaczymy ich w wątku rozgrywającym się w Essos.

źródło: ynet.co.il