Ten temat ma 3 uczestników i 2 odpowiedzi. Ostatnio zaktualizowane przez chmielicks chmielicks, 2 lat, 8 miesiące temu.

63 ludzi

Wyświetlono 3 (z 1 ogółem)
 • Autor
  Posty
 • #9940
  Losiu
  Losiu
  Participant

  Witam!
  Właśnie brnę przez TzS i rzuciła mi się w oczy jedna rzecz. Rozdział Fetora, w którym Ramsay wysyła go do Fosy Cailin. Theon przyprowadza do Bękarta Boltona 63 kapitulantów.
  Następny rozdział opowiada o Jonie, który jedzie do Mole’s Town z żywnością dla dzikich. Wygłasza tam mowę, dzięki której do obrony Muru przyłączają się 63 osoby.
  Zazwyczaj liczności zgrupowań podawane są na stronach sagi mało precyzyjnie (dziesiątki/setki/tysiące), a tu mamy rozdział po rozdziale tą samą, dokładnie podaną liczbę. Nie mam pomysłu, co to może znaczyć, ale wydaje mi się, że to nie jest przypadek. Może to nie jest coś, co zaważy na losach powieści, ale ciekawy „smaczek” ;)
  Co o tym myślicie?

  #10326
  Marti
  Marti
  Participant

  A czy Ramsay nie zabił tych 63 ludzi? W takim razie nie wydaje mi się, by to mogły być te same osoby :D Nie sądzę, by to miało jakieś znaczenie (choć znając Martina i jego szczegółowość, kto wie), ale gratuluję spostrzegawczości, nie zauważyłam tego czytając ;)

  #10887
  chmielicks
  chmielicks
  Participant

  Niektórzy z tych 63 na pewno zostali zabici, nie wiadomo czy wszyscy. wydaje mi się to tylko zbiegiem okoliczności, albo są to ludzie podstawieni przez Boltonów

Wyświetlono 3 (z 1 ogółem)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć w tym wątku.