Strona Główna Forum Serial – Gra o Tron Dyskusja ogólna JON SNOW NIE ZMARTWYCHWSTANIE ale ZAWALCZY PRZECIWKO RAMSEYOWI…

Ten temat ma 3 uczestników i 3 odpowiedzi. Ostatnio zaktualizowane przez Bidibidi28 Bidibidi28, 2 lat, 8 miesiące temu.

JON SNOW NIE ZMARTWYCHWSTANIE ale ZAWALCZY PRZECIWKO RAMSEYOWI…

Wyświetlono 4 (z 1 ogółem)
 • Autor
  Posty
 • #11993
  Monterys_Velaryon
  Monterys_Velaryon
  Participant

  Mam nieodparte wrażenie, że skoro w wyniku gry ‚2 SPOILERY – 1 KŁAMSTWO’ dowiedzieliśmy się, że Arya powróci do Westeros, przekraczając morze oraz o tym, że pojawiła się w zwiastunie więcej razy, niż myślimy, tylko nie można jej już rozpoznać, to może dojść do zaskakującej sceny…
  A skoro temat dotyczy Jona Snowa i ewentualności, w której Czerwona Kapłanka rzeczywiście zwątpiła w wyznawane dotąd wartości i położyła się do tego łóżka z zamiarem zapadnięcia w sen wieczny, przy jednoczesnym pozostawieniu Jona w obecnym stanie, czyli jako martwego człowieka może się zdarzyć tak, iż Jon rzeczywiście zginie, jak wielokrotnie twierdzili ludzie związani z produkcją tegoż serialu.
  Jak jednak wytłumaczyć fakt, że widziano Harringtona w jednej ze scen, które najprawdopodobniej dotyczyć będą starcia z Boltonami?
  Otóż Harrington, nie będzie grał zmartwychwstałego Jona Snowa, tylko Aryę Stark, która jako faceless przybrała wygląd byłego Lorda Dowódcy Nocnej Straży i jako Jon Snow Arya weźmie udział w tej bitwie u boku Tormunda i jego towarzyszy.

  Jest to oczywiście tylko teoria alternatywna, jeżeli twórcy serialu doprowadzą do śmierci Czerwonej Kapłanki czy też zwyczajnie bracia ze Straży Nocnej spalą Jona i nie będzie już ciała które możnaby ewentualnie próbować przywrócić do życia, w jakikolwiek inny sposób.
  Osobiście cały czas mam nadzieję, że Mel użyje swych mocy i przywoła bękarta spowrotem do życia ewentualnie złoży siebie w ofierze za życie Jona, choć wolałbym by spełniła obietnicę daną Aryi, dotyczącą ich ponownego spotkania.

  #12010
  Joker3
  Joker3
  Participant

  Gdyby miało być tak jak mówisz to Arya musiała by najpierw przeprowadzić rytuał na ciele Jona tzn umyć, ciało, wypielęgnować i zdjąć twarz bo na tym to chyba polega. Zanim Arya wróci do Westeros to z twarzy Jona może już nie być co zbierać… (chyba, że Dedeki zakrzywią czasoprzestrzeń i Arya nagle pojawi się na murze…)

  #12012
  Monterys_Velaryon
  Monterys_Velaryon
  Participant

  Czyli de facto będąc nikim można stać się każdym*

  * – każdym, kto swe ostatnie chwile życia spędził w Wolnym Mieście Braavos

  Tylko skąd plakaty i trailery ukazujące sławne twarze tego świata, sugerujac wszechobecność zasady Valar Morghulis i jako symbol śmierci – znalezienie się w hall of faces, jakby było to powszechnym następstwem śmierci…

  #12325
  Bidibidi28
  Bidibidi28
  Participant

  Z tego co wiem do Jon żyje ;)

Wyświetlono 4 (z 1 ogółem)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć w tym wątku.