Ten temat ma 8 uczestników i 7 odpowiedzi. Ostatnio zaktualizowane przez John Lennon John Lennon, 3 lat, 2 miesiące temu.

Kiedy i jak…

Wyświetlono 8 (z 1 ogółem)
 • Autor
  Posty
 • #2131
  Moist von Lipwig
  Moist von Lipwig
  Participant

  Kiedy i jakim sposobem natrafiliście na „Grę o Tron”? :) Ja w 2005 roku, chodziłam sobie niewinnie po księgarni internetowej i natrafiłam na opasłe tomiszcze, które mnie streszczeniem po prostu zelektryzowało <3 Od razu wydusiłam od rodziców kaskę, coby mieć tę książkę już teraz zaraz! Przeczytałam w 2 dni :) Co dla mnie ówczesnymi czasy było rekordem.

  #2169
  Pieta
  Pieta
  Participant

  Najpierw książkę reklamowała mi bardzo dobra gra planszowa ponad 10 lat temu. Jednak nie byłem fanem intryg królewskich i takie fantasy kompletnie mi nie odpowiadało. Dopiero, gdy ukazał się serial, a że szybko okazał się najpopularniejszym serialem fantasy i największym przedsięwzięciem tego typu, musiałem nadrobić. Pomimo, że i tak fabuła średnio mnie rusza, to bogactwo wykreowanego świata jak najbardziej.

  #2232

  Snow
  Participant

  Każdy zachwycał się serialem, więc też chciałem obejrzeć, ale najpierw postanowiłem przeczytać. Skoro serial podoba się tylu osobom, a jest na podstawie książki, jaka musi być sama książka? :) I tak, dowiedziałem się że jest tak boska, że ciężko ująć to słowami. No może tylko Martin nie miałby z tym problemu… ;)

  #2257
  Paulor90
  Paulor90
  Participant

  A ja właśnie odwrotnie. Najpierw obejrzałem serial i byłem zachwycony. Jednakże dowiedziawszy się, że występują różnice między książką a filmem postanowiłem przeczytać książki. No i przeżywam całą historie zupełnie na nowo. Polecam każdemu ;)

  #2706
  zombi49
  zombi49
  Participant

  Jestem wielkim fanem serialów różnego typu, ale mam taki tik nerwowy, że jeśli jest wersja książkowa czegoś, co chcę oglądnąć, to najpierw muszę ja przeczytać…
  I tak się rozpoczeła moja przygoda z ASOIAF, wszystkie książki w kilka miesięcy, a już podczas czytania CoK, nie mogłem usnąć bez przeczytania chociaż jednego rozdziału przed snem, a na nudnych wykładach, tak zabijałem czas :P

  #2894
  dirk
  dirk
  Participant

  Po raz pierwszy czytałam dwanaście lat temu. I tak to co jakiś czas powraca :).

  #2908
  iwa27
  iwa27
  Participant

  Przeczytałam dopiero po obejrzeniu 4 sezonu. Zwłaszcza, że serial zaczęłam oglądać dopiero chwilę wcześniej na zalukaju. Pamiętam jak jednej nocy obejrzałam 4 odcinki po kolei bo nie mogłam pójść spać póki nie dowiedziałam się co dalej. Oczekiwanie na 5 sezon było tak nieznośne, że postanowiłam przeczytać co będzie dalej. Ale przecież nie mogłam zacząć czytać sagi od tyłu ;-) A teraz czekam na następną książkę. Makabra

  #10225
  John Lennon
  John Lennon
  Participant

  Ja podobnie jak iwa najpierw obejrzałem 4 sezony, ponieważ dużo osób zachwycało się serialem. Potem do głowy wpadła mi myśl: Może by przeczytać książkę? I tak się zaczęła moja przygoda z PLiO.

Wyświetlono 8 (z 1 ogółem)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć w tym wątku.

Odliczamy

Premiera finałowego sezonu

dni
godz
min
sek

Świat