Strona Główna Forum Serial – Gra o Tron Sezon 5 Lady Stoneheart

Ten temat ma 2 uczestników i 1 odpowiedź. Ostatnio zaktualizowane przez  Soul, 3 lat, 2 miesiące temu.

Lady Stoneheart

Wyświetlono 2 (z 1 ogółem)
 • Autor
  Posty
 • #8768
  viviennestryder
  viviennestryder
  Participant

  A więc. Jak wiemy postać ta nie pojawiła się w serialu, ale w książce odgrywa kluczową rolę.
  Kim jest Lady Stoneheart?
  Nie jest to nikt inny, jak ożywiona Catlyn Stark. Jej ciało zostało uratowane przez wilkora Aryi, i odnalezione przez Berica Dondarriona, przywódcę bractwa bez chorągwi. Poświęcając swoje własne życie, Baric przywrócił Catlyn do życia. Lady Stonehart „żyje” teraz tylko w jednym celu: aby zniszczyć wszystkich, którzy przyczynili się do śmierci jej syna.
  Jakiś czas temu na portalu IMDB, pojawiła się informacja, że Michelle Fairley wystąpi w finale 5 sezonu jako „zakapturzona postać”. Oczywiście, tytuł „Mother’s Marcy” może nawiązywać do innych postaci: Cersei, która w 9. odcinku odbywa upokarzający spacer, bądź Goździk i jej syna.
  Aby podkreślić znaczenie tytułu, warto przypomnieć iż w spisie postaci w „Uczcie dla wron” Lady Stoneheart opisywana jest jako zakapturzona postać, czasem nazywana także „Mother Marcy”.
  Podejrzewam, iż mogła pojawić się w finale 5 sezonu jako ww zakapturzona postać, lecz dyskretnie, aby od razu nie narzucać widzom jej postaci.
  Co myślicie?

  #8868

  Soul
  Participant

  Kiedyś ludzie negowali powrót Greyjojów, albo Freyów, a teraz oni powracają. Tak samo może być z LSH. Nadal wg mnie jest nic straconego. Żadna logika nie zostanie (chyba) złamana. Nie mieliśmy od dawna wątku Bractwa Bez Chorągwi, a bez sensu było by najpierw dawać cos do serialu, a potem z tego rezygnować. Oczywiście nie można być pewnym, ale mam nadzieję, że te wątki książkowe zostaną wplecione w serial. LSH pojawiła by się no troszkę XD za późno, ale lepiej późno niż wcale.

Wyświetlono 2 (z 1 ogółem)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć w tym wątku.