Strona Główna Forum Serial – Gra o Tron Sezon 4 Multum zachwytów

Ten temat ma 3 uczestników i 3 odpowiedzi. Ostatnio zaktualizowane przez Sep Sep, 3 lat, 11 miesiące temu.

Multum zachwytów

Wyświetlono 4 (z 1 ogółem)
 • Autor
  Posty
 • #2261
  Pieta
  Pieta
  Participant

  Pojawił się filmik o tworzeniu smoków w 4 sezonie:
  https://www.youtube.com/watch?v=ssJwFjyS7q8

  Wszystko zrobione komputerowo, ale to co mi się najbardziej podoba to skrzydła i ich stosunek długości do ciała. Co prawda sylwetki mogłyby mieć jeszcze mniej masywne, ale i tak tendencja dobra. Taki smok wygląda bardziej „realistycznie” czyli że niemal mógłby istnieć taki gad potrafiący oderwać się od ziemi.

  #2897
  KhaleesiTargaryen
  KhaleesiTargaryen
  Participant

  Moze nie za bardzo w temacie, ale skoro o sezonie 4…moj ulubiony odcinek to oczywiscie 2!! Dla mnie byl wynagrodzeniem krwawych godów! Ta scene mogla bym ogladac non stop! Pieknie Joff!

  #3170
  Pieta
  Pieta
  Participant

  Drugi odcinek 4 sezonu z „weselem” Joffreya to też i mój ulubiony. Bardzo na plus wyszło przesunięcie imprezy na świeże powietrze. Piękne kolory, stroje, no i to całe napięcie, kto kiedy co komu wrzucił do kielicha :)
  Wielki żal, że tak pasujący aktor musiał zakończyć współpracę z produkcją.

  #3171
  Sep
  Sep
  Participant

  Powiem szczerze, że mnie wesele Joffa i Marg specjalnie nie porwało… Ot, było po prostu poprawnie zrobione. Dla mnie zdecydowanie dwa najmocniejsze momenty poprzedniego sezonu to, po pierwsze, walka Oberyna i Góry. Pedro Pascal w tej scenie był genialny i mimo tego, że Gregor machał mieczem, jak cepem, to cała scena była widowiskowa i emocjonująca nawet pomimo faktu, że znało się zakończenie. Drugi świetny moment to w zasadzie całość odcinka Watchers on the Wall. Gdyby wycięli parę ckliwych scen z Goździk i Samem na rzecz wjazdu Stannisa, to odcinek byłby po prostu doskonały. ;)

Wyświetlono 4 (z 1 ogółem)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć w tym wątku.