Ten temat ma 9 uczestników i 8 odpowiedzi. Ostatnio zaktualizowane przez Lord Redav Lord Redav, 3 lat, 1 miesiąc temu.

Najsłabsza część?

Wyświetlono 9 (z 1 ogółem)
 • Autor
  Posty
 • #2128
  Moist von Lipwig
  Moist von Lipwig
  Participant

  Co sądzicie o „Uczcie dla Wron”? Czy tak jak większość fanów z którymi się zetknęłam, uważacie, że jest to najsłabsza część Pieśni? Bo ja muszę przyznać, że Uczta diabelnie mi się podoba. Zwłaszcza ród Greyjoyów, jeden z moich ulubionych momentów w sadze, chyba straciłam dla nich serce ^^
  Sporo osób uważa podróż Brienne za nudną, ja ją kocham.

  #2247

  Snow
  Participant

  Absolutnie nie. Całkowity styl pisania Georga Martina absolutnie się nie zmienoił, jeśli nie poprawił. To co może się nie podobać to podzielenie losów bobaterów na oddzielne tomy. Osobiście był to dla mnie tom interesujący jak inne. W sumie podobały by mi się również przygody nowych bohaterów z Sothoros. ☺

  #2604
  Invidia
  Invidia
  Participant

  Uczta dla Wron jest odrobinę nudna. Czytałam ją i jakoś nic specjalnego się nie działo. Jedyny wątek, który wpadł mi w pamięć, to wątek Sama i Goździk. A tak to w sumie trochę o niczym.

  #2857
  Sep
  Sep
  Participant

  Mi jest bardzo ciężko ferować wyroki typu „najlepszy” i „najsłabszy” tom. Szczerze mówiąc, najciężej czytało mi się Grę o Tron, która była przeładowana starkowymi POV-ami, ale w końcu była otwarciem wspaniałej sagi i ciężko zawzięcie po niej jechać… Pozostałe tomy znajduję na podobnym poziomie, zwłaszcza, że pierwszy raz sagę czytałem w postaci pdf-ów i mocno zlały mi się w całość. Etap „Uczty dla Wron” nie wyróżniał się na tym tle specjalnie in minus.

  #2860
  Dzieciol Czarny
  Dzieciol Czarny
  Participant

  IMHO „Uczta dla Wron” to obok „Starcia Królów” tom najlepszy.

  #2889
  Pieta
  Pieta
  Participant

  Im dalej w las tym… lepiej. „Grę o Tron” męczyłem najdłużej, a potem z każdą kolejną czytałem coraz szybciej i chętniej. Na pewno „Uczta dla Wron” nie jest najsłabsza.

  #2909
  iwa27
  iwa27
  Participant

  Pieta po raz wtóry zgadzam się z tobą. Czym dalej tym trudniej było oderwać się od książki. A wierzcie mi jestem bardzo zapracowana kobieta i na czytanie mam naprawdę mało czasu, więc czytałam wszędzie gdzie się dało i gdzie się nie dało ;-)

  #10211
  John Lennon
  John Lennon
  Participant

  Moim zdaniem „Uczta” była trochę nudnawa. Dużo było o polityce i Lannisterach, co mnie ogólnie nudziło. Prawdopodobnie powodem tego jest mój młody wiek i pewnie jak dojrzeję, to mi się bardziej spodoba.

  #10377
  Lord Redav
  Lord Redav
  Participant

  „Uczta dla Wron” moim zdaniem wcale nie jest gorsza od poprzednich części, jest tak samo dobra. Właśnie dlatego, że jest tam tyle polityki, bardzo mnie wciągnęła, a także smaczki o Lannisterach. Rozdziały Królobójcy to jedne z najlepszych jakie czytałem, Cersei też ciekawa, aczkolwiek potrafi irytować i oczywiście Greyjoyowie na koniec, wprost świetnie opisani ;)

Wyświetlono 9 (z 1 ogółem)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć w tym wątku.