Strona Główna Forum Serial – Gra o Tron Dyskusja ogólna Podział fanów Gry o Tron

Ten temat ma 2 uczestników i 2 odpowiedzi. Ostatnio zaktualizowane przez lady Lannister lady Lannister, 1 rok, 4 miesiące temu.

Podział fanów Gry o Tron

Wyświetlono 3 (z 1 ogółem)
 • Autor
  Posty
 • #21377
  KuOswieceniu
  KuOswieceniu
  Participant


  <p>Narzekacze</p> – Ludzie którzy nic nie robią całymi dniami tylko narzekają na to co im nie pasuje w serialu są święcie przekonani że mają racje i wszelkie próby rozmowy z nimi kończą się fiaskiem (bo oni wiedzą lepiej) Chujowe to ale co tam i tak będę oglądać dalej bo i tak nie mam co robić to będę narzekać dalej.

  Lojaliści – Ma być tylko ten ród ta postać i nic po za tym.

  Specjaliści Scenarzyści – chyba moi ulubieni ancymony ^^ To im się nie podoba tamto im się nie podoba sami by to lepiej zrobili, Słaba gra aktorska bo on powinien tak mrugnąć tamten ją inaczej liznąć ten powinien inaczej chuchać w zimie.
  Na oglądali się seriali i myślą że wiedzą wszystko o aktorzeniu. Nie czerpią satysfakcji z filmu tylko szukają w dziury w całym bo o ta to ma jedną mine ohohoHOHOHOH !!

  Aktorzy Dramaturgi – Ci to są dopiero perłami wśród fanów jak nie pasuje im jakiś rozwój zdarzeń to najlepiej by wybili wszystkich.
  Jak jakaś postać ma wielu sympatyków to nie muszą się uczepić i pisać litanie typu „powinna zdechnąć” Swoją drogą aż sam się ich boję z tą dozą nienawiści nic tylko dać im maczety i puścić na miasto .

  Mniej kumający – Harpagany niezłe również, Oglądają coś i nie rozumieją co się tam dzieje, Pytają każdego o to i tamto nie mogą się wysilić i zrozumieć czemu jest tak a nie inaczej nawet po wytłumaczeniu im co kto i jak z kim to oni potrafią dalej swoje ciągnąć.

  Inteligenci Habilitowani ( honori skauze) – chyba śmietanka wśród wszystkich doszukują się logiki w świecie fantazy to bo tego by nie przebiło tamto tamtego nie spaliło to nie możliwe że to tam stało. Chcą zrobić z takiego serialu film iście dokumentalny o tym czy czynniki zewnętrzne i uwarunkowania genetyczne myszy mają wpływ na płodność much.

  Filozofowie na etacie – Wyobraźnie mają i to sporą wymyślają takie teorie które najstarszym góralom by nie przyszły do głowy, potrafią to nawet w taki sposób opisać że inni to wszystko łykają jak pelikany i szerzą propagandę po sieci dalej że potem to się potęguję i reszta grup fanowskich się wzajemnie jedzie i ujeżdża ile wlezie ^^

  Miłośnicy Gry o Tron chyba wisienka na torcie, nie narzekają potrafią się cieszyć z oglądania bo to ma im sprawiać przyjemność i na chwilę mogą oderwać się od dnia codziennego a nie męczyć głowę jeszcze jakimiś głupotami tylko po to aby nakarmić swoje ego ” bo tak musi być po takiemu po mojemu”

  #21378
  KuOswieceniu
  KuOswieceniu
  Participant

  Kurde nie działają znaczniki albo nie umiem jeszcze tego obsługiwać :P nie mogę ładnie wizualnie tego napisać.
  No i w dodatku znikł guzik edytuj !!

  #21399
  lady Lannister
  lady Lannister
  Participant

  Całkiem fajny i dość trafny podział. Można by dodać grupę ludzi w stylu Oglądam Serial Jestem Ekspertem I Największym Fanem Choć Nie Przeczytałem Żadnej Książki, Bo Po Co Czytać xD

Wyświetlono 3 (z 1 ogółem)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć w tym wątku.