Strona Główna Forum Serial – Gra o Tron Dyskusja ogólna Qyburn zmieni mieszkańców King's Landinng w Nieumarłych posłusznych Cersei

Ten temat ma 3 uczestników i 2 odpowiedzi. Ostatnio zaktualizowane przez  Asia Tasmer, 1 rok, 3 miesiące temu.

Qyburn zmieni mieszkańców King's Landinng w Nieumarłych posłusznych Cersei

Wyświetlono 3 (z 1 ogółem)
 • Autor
  Posty
 • #21455

  majkelelis
  Participant

  Teoria: Qyburn ze szczątków Nieumarłego przywiezionego w skrzyni przez Jona & Company wypreparuje czynnik umożliwiający zamianę ludzi w Nieumarłych, analogicznie do umiejętności Białych Wędrowców.
  Argumenty za:
  – Qyburn prawie całe życie poświęcił praktykom a la doktor Frankenstein za co został wydalony z Cytadeli, więc coś o tym wie a truchło Nieumarłego to brakujący element;
  – „wskrzesił” Górę;
  – scena w serialu kiedy podniósł odcięte przedramię Nieumarłego – aż oczy mu się zaświeciły :)
  – Złota Kompania jest silna, ale to „tylko” 20 tys. w porównaniu z MILIONEM mieszkańców King’s Landing. Zdesperowana i osamotniona Cersei znowu liczyłaby się w grze.
  Technicznie mogłoby wyglądać to tak:
  Blokada miasta, rzeź mieszkańców za pomocą mieczy i strzał z naniesionym Qyburnowym czynnikiem. Skutek – milionowa armia Nieumarłych posłusznych Cersei.
  Co Wy na to?

  #21456

  Zimnonogi
  Participant

  Nie wiem co bierzesz ale daj namiar na dilera XD

  #21908

  Asia Tasmer
  Participant

  Ja jeszcze jestem ciekawa czy dużo za te dragi płacisz XD
  A tak na serio to byłoby ciekawe i jeszcze gorsze niż to, co chciał zrobić Szalony Król. Jednak nie wydaje mi się, bo jeśli faktycznie doszłoby do czegoś takiego to 6 odcinków które zostało to trochę mało, żeby to wszystko pokazać. Już w 7 sezonie przydałoby się coś w stylu polecenia Cercei, żeby zbadać szczątki. Po drugie Północ otoczona z dwóch stron przez umarłych nie miałaby praktycznie żadnych szans, a wątpię, żeby właśnie tak chcieli to przedstawić.

Wyświetlono 3 (z 1 ogółem)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć w tym wątku.