Strona Główna Forum Książki – Pieśń Lodu i Ognia Wichry Zimy Wichry Zimy – zapowiedzi i teasery

Ten temat ma 8 uczestników i 8 odpowiedzi. Ostatnio zaktualizowane przez  kyms, 2 lat, 7 miesiące temu.

Wichry Zimy – zapowiedzi i teasery

Wyświetlono 9 (z 1 ogółem)
 • Autor
  Posty
 • #2130
  Moist von Lipwig
  Moist von Lipwig
  Participant

  Co sądzicie o teaserach, które pan George wypuścił? Podobają się wam (wiem, są po angielsku, ale można się domyślić, jak to będzie przetłumaczone)?
  Ja jestem bardzo zadowolona z rozdziału Theona. Widać, że Stannis nie próżnuje :)

  #2171
  Pieta
  Pieta
  Participant

  A są gdzieś zgromadzone wszystkie udostępnione rozdziały, żeby sobie jakoś je poukładać i chronologicznie przeczytać?

  #2215
  Belial
  Belial
  Participant

  Rozdziały są dostępne do poczytania ale raczej nie reklamuje się innych for.
  Mi osobiście się podobają są one obiecujące. Ale nadal nie jest to na co czekamy. Żądny jestem pełnego temu jak mamusie swoja kocham.

  #2217
  Pieta
  Pieta
  Participant

  Nie każdy odnośnik musi być od razu reklamą, a na przykład zwykłą suchą informacją, których szuka się chociażby i na tym forum.

  W końcu dostałem, i to od prywatnej osoby, wszystko co zostało przetłumaczone z Wichrów Zimy i niewiele mi to dało. Przede wszystkim utwierdziłem się, że lepiej czytać od początku, tak jak autor chce, powoli zatapiając się w jego świat, niż fragmentami śledzić losy bohaterów.

  #2603
  Invidia
  Invidia
  Participant

  Na Wichry czekam z wielką niecierpliwością. Niedawno co skończyłam czytać Taniec ze Smokami i po ostatnim rozdziale chcę więcej. Martwi mnie tylko ilość wątków, które Martin napoczął i jak on to chce skończyć. No chyba tylko zabijając bohaterów xD

  #2708
  zombi49
  zombi49
  Participant

  Więc, mam nadzieję że Theon nie umrze w Wichrach Zimy, i mam dziwne przeczucie że moja nadzieja jest słuszna, natomiast martwię się o Ashe, obawiam się że to ona będzie tym Greyjoyem który zginie w 1 części książki, a drugim będzie Victorian albo Euron, zobaczymy jak sytuacja rozkręci się podczas bitwy o ogień :P

  #2858
  Sep
  Sep
  Participant

  A jest poważna zapowiedź, że ktoś z Krakenów ma zginąć? W takiej sytuacji obstawiałbym raczej Victariona. Euron według mnie powinien sporo namieszać, zanim zginie (jeśli w ogóle). Ciężko mi sobie wyobrazić śmierć Aerona (nie miałaby znaczenia fabularnego), z kolei Asha, jako typowa kobieta wyzwolona jest piętnem znaku naszych czasów na sadze i pewnie musi pożyć jak najdłużej. Zostaje Theon, ale w jego wypadku na dwoje babka wróżyła… Osobiście nie życzę mu źle, ale Stannis robi się coraz bardziej nieobliczalny.

  #12390

  blue1992
  Participant

  Dla mnie Victarian , Asha , Euron , mogą zginąć , czytająć ich w ”Taniec ze Smokami’ strasznie mnie irytowały te postacie.Kiedy widziałem , że ich rozdział jest następny to bardzo liczyłem na to aby jak najszybciej skończyć ich wątek :D

  #15082

  kyms
  Participant

  Gdzie można znaleźć owe teasery?

Wyświetlono 9 (z 1 ogółem)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć w tym wątku.