Strona Główna Forum Serial – Gra o Tron Sezon 2 Zakończenie 2-go sezonu, a początek 3-go.

Ten temat ma 3 uczestników i 4 odpowiedzi. Ostatnio zaktualizowane przez Dzieciol Czarny Dzieciol Czarny, 3 lat, 10 miesiące temu.

Zakończenie 2-go sezonu, a początek 3-go.

Wyświetlono 5 (z 1 ogółem)
 • Autor
  Posty
 • #2102
  Luk@
  Luk@
  Participant

  Gdy Samwell Tarly pozostaję sam przy ucieczce od nieumarłych, ten „dowódca” nieumarłych na koniu trupie, patrzy w dół na Samwella i pokazuje się obraz armii nieumarłych i kończy się sezon zaś 3-ci sezon zaczyna się od tego jak Samwell biegnie i spotyka towarzyszy z Czarnej Straży. Nie było wyjaśnienia, co stało się potem, truposze tak sobię zostawiły Samwella(?) hmm..

  #2167
  Pieta
  Pieta
  Participant

  Niemal każdy rozdział w książce rozpoczyna się od tłumaczenia tego co działo się z bohaterami pomiędzy rozdziałami. W serialu musielibyśmy mieć w każdym wątku każdego odcinka jakieś retrospekcje w takim razie.

  Dla mnie nie ma dowodów istnienia magii czy Innych w świecie Westeros. To że czytamy o nich , czy widzimy na ekranie, nie znaczy, że istnieją. Autorzy później mogą wytłumaczą, że były to zwykłe omamy, które na przykład Sam miał od zmęczenia i przemarznięcia.
  Inni są zbyt mistyczni i tajemniczy w książce by podawać wszystko na tacy. Dla mnie na razie niczym nie różnią się od siarczystych mrozów. Jeśli jednak istnieją jako fantastyczne stwory, to prawdopodobnie posiadają wyższą inteligencję, dzięki której mogły zdecydować oszczędzić poczciwego Sama.

  #2850
  Dzieciol Czarny
  Dzieciol Czarny
  Participant

  Dla mnie nie ma dowodów istnienia magii czy Innych w świecie Westeros. To że czytamy o nich , czy widzimy na ekranie, nie znaczy, że istnieją.

  Ser Waymar Royce jest rozczarowany twoim brakiem wiary.

  #2888
  Pieta
  Pieta
  Participant

  Ser Waymarem rozczarowany był chyba nie tylko ojciec, ale i cała Nocna Straż. Paniątko, które w swojej pierwszej wyprawie chciało dowodzić ze względu na pochodzenie, pewnie zaplątało nogę w strzemieniu i spadło z konia gdzieś na rubieżach.
  „Ale to był wysoko urodzony, szlachetny, przystojny Royce. Doskonale władał mieczem. Takiego mogły zabić chyba tylko złe, lodowe grumkiny”.

  #4768
  Dzieciol Czarny
  Dzieciol Czarny
  Participant

  No ale go zabiły złe lodowe grumkiny. Widzieliśmy to wszyscy na własne oczy XD

Wyświetlono 5 (z 1 ogółem)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć w tym wątku.

Odliczamy

Premiera finałowego sezonu

dni
godz
min
sek

Świat