Strona Główna Użytkownik Stannis II Baratheon

Utworzone posty

Wyświetlono 9 (z 1 ogółem)
 • Autor
  Posty
 • Odpowiedź na: Propozycje zmian na forum #10230

  Według mnie przydałoby się rozszerzenie strony rodów. Mamy tu dosyć ubogi zestaw, biorąc pod uwagę, że wszystkich ich jest prawie pięćset, a tych najznaczniejszych około dwieście, podczas gdy na tej stronie jest ich tylko – 54. raczej słaby wynik.
  Aha i jeszcze zbudować lub poprawić, lub rozszerzyć ich drzewa genealogiczne trzeba by.

  Odpowiedź na: Premiera "Wichrów Zimy" #10185

  Hiszpański wydawca zapowiada premierę na styczeń 2016, a podobno jest w bliskich kontaktach z GRRM-em.

  Odpowiedź na: Pani Liści #10184

  Czy nikt tu nie czytał UDW?
  Kiedy spadł śnieg Sansa zaczęła lepić Winterfell. Kiedy skończyła przyszedł mały Robert i niszczył zamek lalką udając że to olbrzym. Sansa mu tę lalkę wyrwała i oderwała głowę. Jasne i proste. Może i mało istotne ale się zgadza. Wtedy zaczęła się zima.

  Odpowiedź na: Czy Bran będzie władał… smokiem? #10183

  A pamiętacie jak Bran wszedł w Latę w Winterfell tuż po spaleniu. Wilkor widział wtedy na niebie coś, co zostało określone jako „skrzydlaty wąż”, czy jakoś tak. nie mógł to być smok Daenerys bo one chybaj jeszcze wtedy nie umiały latać, albo nie odlatywały gdzieś daleko. Skąd pewność, że żyją tylko trzy smoki. Czytałem też teorię, że Euron Wronie Oko zapłacił Ludziom Bez Twarzy smoczym jajem które znalazł w Asshai lub w ruinach Valyrii i ci teraz poprzez Jaqhena H’ghara-Alchemika-Pyte’a próbują wyciągnąć od maestera Marwyna jak je wykluć. Podobno Trójoka Wrona – Brynden Bloodraven Rivers również ma jajo które ukradł lordowi Butterwellowi. Może smoki powrucą na dobre.

  Odpowiedź na: Czy Quentyn przeżył? #10182

  Opis jego mąk został opisany przez ser Barristana. Jego śmierć jest pewna.

  Odpowiedź na: SYSTEM WARTOŚCI #10153

  najcenniejsze są złote smoki, potem są srebrne jelenie, a potem miedziaki, tam chyba nazywają się gwiazdki

  Odpowiedź na: Najbardziej nielubiana postać #10135

  Ja najbardziej nie lubię ser/lady Brianne Tarth, za jej głupią oślą upartość, oraz Cersei Lannister ( kiedyś ją lubiłem, dopóki nie pojawiły się jej rozdziały, od tego czasy wydaje mi się, że jest idiotką z wygórowanym mniemaniem o sobie.)

  Odpowiedź na: Ulubiona postać #10134

  Najbardziej lubiane przeze mnie postacie to maester Luwin, lady Melisandre, Tyrion Lannister, siostry Stark i Verys z Littlefingerem.

  Odpowiedź na: Ulubiony ród :) #10133

  Moim ulubionym rodem są Baratheonowie jak łatwo się domyślić. ich historia choć krótka to ciekawa bo od wysoko postawionego bękarta urośli do pozycji jednego z najpotężniejszych rodzin szlacheckich w Westeros, a nawet do królów.
  Innym rodem który bardzo lubię są Blackwoodowie, za ich odrębną religijność względem reszty południa oraz za uczciwość i wierność.

Wyświetlono 9 (z 1 ogółem)