W Internecie pojawił się ciekawy opis nowej roli w serialu, do której twórcy poszukują odpowiedniego aktora. Nowa postać będzie miała sporo scen z głównymi bohaterami. O kogo może chodzić? Zapraszamy do spekulacji w oparciu na pełny opis!

Serwis WatchersOnTheWall, powołując się na własne źródła, opublikował informację o nowej roli w 6. sezonie “Gry o tron”. Opis prezentuje się następująco:

Poszukiwany jest aktor do roli nieszczęśliwego i jednocześnie przebiegłego syna przed 40-tką, który posiada okrutnego ojca. Postać ta pojawi się w trzech odcinkach najbliższego sezonu. Potrzebna jest osoba o wyrazistym wyglądzie – długim nosie i wychudzonej budowie ciała, który nie potrafi sprostać oczekiwaniom swojego brutalnego ojca. Twórcy poszukują bardzo dobrego aktora, jako że będzie miał naprawdę niezłe sceny z wieloma głównymi bohaterami. Sama postać również będzie miała bardzo ciekawy wątek. Jest to idealna okazja, by bardzo dobry aktor mógł się wykazać i na stałe zdobyć uznanie widzów.

Obecnie brak informacji na temat tego, o którą postać z książek (o ile nie będzie to nowy bohater, stworzony przez twórców serialu) może chodzić. Czyżby ktoś z Freyów? Opis z pewnością mógłby pasować do kogoś z niezwykle licznej rodziny okrutnego lorda Waldera. A może ktoś inny? Zapraszamy do spekulacji!