Rano na różnych forach internetowych pojawiły się cztery kadry z finału sezonu, który zostanie wyemitowany dopiero w poniedziałek. Ostrzegamy przed potężnymi spoilerami dotyczącymi dwóch kluczowych wątków!

UWAGA! Zakryta część newsa przedstawia POTĘŻNE spoilery, zwłaszcza dla osób, które nie czytały książek. Jedno ze zdjęć może być również sporym spoilerem z “Wichrów zimy”! Wchodzicie na własne ryzyko! Zaznaczamy również, że HBO nie potwierdziło na chwilę obecną, czy materiał jest prawdziwy, czy został bardzo starannie zmontowany przez fana. Jednocześnie informujemy, że spoilery, które nie dotyczą załączonych zdjęć, nadal należy ukrywać!

[spoiler]Wśród różnych komentarzy w Internecie często można spotkać się z opinią, że drugie zdjęcie Jona (na którym wydaje się korzystać tuż przed spodziewaną śmiercią ze swoich zdolności warga) jest fotomontażem. Na pozostałych widzimy wiszącą Selyse Baratheon (czyżby samobójstwo?) oraz Cersei w krótkich włosach, zapewne wykonującą marsz pokutny przez Królewską Przystań.

spoiler

[/spoiler]

Oficjalna premiera odcinka już w najbliższy poniedziałek. Na chwilę obecną wbrew doniesieniom wielu serwisów odcinek w żadnej formie nie wyciekł do sieci.


[Aktualizacja 13.06.2015] W sieci pojawiło się nowe zdjęcie z finału, będące oczywiście spoilerem i przedstawiające śmierć jednej z postaci. Przypominamy, że do czasu oficjalnego potwierdzenia od HBO nie można być pewnym, że nie jest to fanowska przeróbka (wiele wskazuje, że jest to umiejętnie wyedytowane ujęcie tej postaci z odcinka 5×02).

[spoiler]

kev

[/spoiler]

źródło: reddit.com

Wideo

Gra o tron 5x10 (finał sezonu) - Mother's Mercy - trailer [Napisy PL]