#20343
KuOswieceniu
KuOswieceniu
Participant

Jestem ciekaw czy zapałałbym sympatią do innej aktorki bo przecież w rolę danki miała się wcielić inna osoba.
Ja zazwyczaj przyzwyczajam się do postaci więc może dlatego nie widzę tamtej w jej roli.

Tak czy siak wiele osób jej coś zarzuca ale bez niej serial byłby inny…. Niektórzy zarzucają jej słabą grę aktorską inni coś innego ale jednak wzbudza jakieś emocje bo ma fanów i antyfanów. Zupełnie jak Jofrey niby gnojek ale jak znikł to wystąpiła mała pustka.
W serialu musi się coś dziać i nikt nie jest idealny.

Zauważcie że na początku to była prawdziwa gra o tron spiski i knowania, Teraz rozpierducha ? to jasne bo to teraz walka o tron nie ma czasu na kombinowanie.
Efekciarstwo ? mało już znaczących osób zostało serial się kończy, Mogą sobie na to pozwolić teraz wielkie bum i potem ewentualnie szok. Ja osobiście wolałbym happy endzik no ale sam nie jestem do końca pewien co wykombinują i z tego co wiem wy również.
a to znaczy że zasłużyli sobie na tyle nominacji i dziękuje im za taki serial.
Myślę że mogliby spokojnie pokazywać losy z innych epok coś o Aegonie zdobywcy czy innych targarienach, starkach i tak dalej.

co do „aktorstwa”
Każdy aktor ma jakąś siłę przebicia i nawet pomimo scenariuszu mogą nazbierać fanów a jak będą to spore ilości to czasami są zmieniane dla nich scenariusze. Myślę że to jest sukces dla aktora. Coś jak Daryl czy tam Deryl z twd.
Czy byłby w stanie pojawić się inny gracz w Got ? już chyba nie bardzo.