Wydawnictwo Galakta, które zajmuje się dystrybucją gier planszowych i karcianych na licencji "Gry o tron" w naszym kraju, jakiś czas temu ogłosiło swoje plany wydawnicze. Wśród nich znajdują się 3 pozycje związane z serialem HBO oraz serią Martina.

Pierwsza z gier to Gra o tron: Quiz autorstwa Jonathana Yinga, która jest już dostępna (póki co – ekskluzywnie) w salonach sieci Empik w cenie 179,99 zł. Poniżej zamieszczamy opis wydawcy.

got-quiz-box-front-mini

Ile tak naprawdę wiesz o serialu telewizyjnym HBO Gra o tron? Sprawdź swoją wiedzę, zmierz się z przyjaciółmi i zdobądź Żelazny Tron!

Podbij Westeros dzięki swojej wiedzy o serialu HBO Gra o tron!

Wojna w Westeros trwa – udowodnij, że jesteś godzien zasiąść na Żelaznym Tronie! Zajmij najsłynniejsze twierdze Westeros dzięki swojej wiedzy o czterech pierwszych sezonach Gry o tron HBO.

Gra o tron: Quiz to gra dla 2–4 graczy (lub drużyn), której celem jest kontrola jak największej liczby lokacji. Ponad 1200 pytań o różnym stopniu trudności, oznaczonych numerem sezonu, z którego pochodzą, zapewnia wpływy w miastach. W swojej turze wybierasz, na ile pytań chcesz odpowiedzieć i na którą twierdzę przypuścisz szturm. Możesz też zawierać krótkotrwałe sojusze lub zdać się tylko na siebie.

Każdy sposób może Cię doprowadzić do zwycięstwa lub zepchnąć na dno.

Grę będzie można zobaczyć i wygrać na organizowanym przez nas zlocie fanów „Gry o tron” – meetGoT, który odbędzie się w Krakowie 14 stycznia. Link do wydarzenia znajdziecie klikając TU.

Na bliżej nieokreślony okres w 2017 roku zapowiedziano z kolei dwie pozycje: Gra o tron: Królewski Namiestnik oraz Gra o tron: Żelazny Tron.

va100_sample

Gra o tron: Królewski Namiestnik to zabawna gra towarzyska dla od dwóch do czterech graczy z bardzo komicznymi grafikami. Więcej informacji na jej temat przeczytamy na stronie wydawcy.

hbo11_ironthrone_lid_pol_zk

Gra o tron: Żelazny Tron to gra dla od trzech do pięciu graczy. Dużą rolę odgrywają w niej intrygi i spiski. Więcej informacji przeczytacie tu.


Źródło:

Wszystkie informacje i wykorzystane grafiki – galakta.pl