Jak pewnie sami zauważyliście, ostatnio coraz więcej informacji pojawia się w temacie serialowego „Wiedźmina”, którego tworzy obecnie platforma Netflix. Niektóre z nich udostępniamy od dłuższego czasu na fanpage’u „Ubieram się na czarno, bo jestem z Nocnej Straży” i spotykają się one z pozytywnym odbiorem z Waszej strony. W związku z tym postanowiliśmy rozwinąć stronę i uruchomić w niedalekiej przyszłości dział, w którym pojawiać się będą informacje dotyczące właśnie „Wiedźmina” — przede wszystkim serialu, ale także książek, gier i innych form związanych z tym uniwersum.

Nie oznacza to oczywiście, że porzucamy „Grę o tron” i świat „Pieśni Lodu i Ognia” — wręcz przeciwnie! Przed nami przecież 8. sezon, a także planowane prequele, w listopadzie do księgarni trafi „Ogień i krew”, a kiedyś (być może) „Wichry zimy”.

Nowy dział docelowo stanie się odrębną podstroną lub stroną po przygotowaniu odpowiedniego zaplecza technicznego. Czekajcie więc dalej razem z nami na kolejny sezon, a w międzyczasie wypatrujcie postów związanych z Geraltem z Rivii. Zapraszamy także do współpracy i dzielenia się swoimi przemyśleniami — chętnie poznamy Wasze opinie!

Redakcja Westeros.pl