Aktor w jednym z najnowszych wywiadów bardzo otwarcie opisuje pierwsze przygody Theona Greyjoya i Sansy Stark w 6. sezonie "Gry o tron". Przestrzegamy przed spoilerami!

W ostatnich miesiącach przywykliśmy do ogólnikowych – ze względu na trzymanie fabuły w tajemnicy – wypowiedzi poszczególnych członków obsady “Gry o tron” odnośnie 6. sezonu. Tym bardziej wyróżnić należy wypowiedź wcielającego się w postać Theona Alfiego Allena, który w wywiadzie udzielonym podczas wizyty w Los Angeles całkiem spoilerowo opisuje początek wątku Theona i Sansy w 6. sezonie:

Na początku 6. sezonu napotykacie Theona, który wraz z Sansą ucieka przez pokryty gęsto śniegiem las. Dopiero co skoczyli z murów Winterfell i kontynuują swoją ucieczkę przed Ramsayem. Uciekamy przez las i w pewnym momencie docieramy do rzeki, do której Sansa boi się wejść. Ja natomiast staram się zgrywać twardziela i usilnie ją do tego namawiam. (…) Theon próbuje odciągnąć pościg, ale wkrótce pojawia się Brienne z Tarthu, która wyrzyna wszystkich wrogów jak leci. Pojawia się też Dan Portman [wcielający się w Podricka Payne’a – przyp. red.], który również nawiązuje walkę z jednym z napastników. Natomiast Theon rozprawia się z jednym z żołnierzy, zadając mu cios mieczem w plecy. To pierwsze od dłuższego czasu zabicie wroga z pewnością wyzwoli w nim uczucie satysfakcji.

zan(HBO)

Spoilery od Allena pokrywają się z przypuszczeniami, które prezentowaliśmy w analizie najnowszego teasera 6. sezonu. Nie zapominajmy jednak, że to dopiero początek historii Sansy, Theona oraz Brienne i Poda w nowym sezonie i z pewnością czeka nas więcej ekscytujących wydarzeń.

Jak według Was potoczą się losy tych dwóch par postaci?

źródło: newsx.com