Wszyscy muszą umrzeć, jednak niektórym bohaterom śmierć sprzyja. Ich odtwórcy nie tylko pojawią się w dwóch ostatnich sezonach serialu, ale i dostaną podwyżki.

Tegoroczny sezon jeszcze się nie skończył, a już pełną parą ruszyły przygotowania do 7. Niedawno jeden z reżyserów potwierdził, że kolejny sezon zamknie się w siedmiu odcinkach. Dopiero co poznaliśmy też pierwsze dwie role z nowych castingów, a teraz serwis Deadline.com podaje kolejną istotną informację. Część głównych bohaterów podpisuje bądź już podpisała kontrakty na dwa finałowe sezony. Z ciekawą podwyżką.

Według Deadline Peter Dinklage, Kit Harington, Lena Headey, Nikolaj Coster-Waldau i Emilia Clarke za każdy epizod 7. i 8. sezonu otrzymają 500.000$. Przy aktualnym kursie dolara to prawie dwa miliony złotych, a więc w ostatecznym rozrachunku 6-11 milionów za sezon.

ff

HBO jeszcze nie potwierdziło tych informacji, jednak mało prawdopodobne, żeby mogło to zrobić. Te kontrakty nie gwarantują przeżycia wszystkich pięciu postaci. Jednak jeśli są zgodne z prawdą, to dla nas spoiler o finale 6. sezonu. Możemy też śmiało potraktować to jako wskazówkę co do dalszego rozwoju niektórych wątków.

źródło: deadline.com