Stacja potwierdziła, że nadchodzący sezon zadebiutuje dopiero w lecie, będzie krótszy niż poprzednie i podała niektóre miejsca jego produkcji.

Game-of-thrones
O jego opóźnionej produkcji oraz premierze już wiedzieliśmy (jednak nie znamy dokładnych dat). Mieliśmy też informację o jego długości – ma mieć 7 odcinków. Jednak brakowało ostatecznego potwierdzenia od HBO. I dziś je otrzymaliśmy. Seville_Patio-in-Royal-Alcazar-1940x1366
Na szczęście ta smutna wiadomość to nie wszystko, co ma dla nas stacja. Dostaliśmy również oficjalnie (część z nich znaliśmy już nieoficjalnie) nazwy kilku miejsc w których bedzie kręcony sezon. Są to miasta w Hiszpanii (a konkretnie Sewilla, Almodovar del Rio, Zumaia, Santiponce, Cáceres i Bermeo) oraz Islandia (więcej o niej możecie przeczytać tu). Sewilla zapewne znów posłuży za Słoneczną Włócznię. A pozostałe miejsca? Poniżej mamy dla was galerię ze zdjęciami z powyższych lokacji, w takiej kolejności w jakiej zostały wymienione. Zapraszamy do dzielenia się przemyśleniami na ich temat.

Galeria