W dniach 24-26 kwietnia w Poznaniu odbędzie się Pyrkon – największy polski festiwal fantastyki, który w ubiegłym roku odwiedziło ok. 24 tys. osób. Jeżeli wybieracie się na niego, koniecznie zobaczcie atrakcje, które przygotowane są dla fanów “Gry o tron”.

Będą to:

1. ZABAWA W CZUBÓWNĘ W KLIMACIE GRY O TRON

czas trwania: 50 min.
blok: Konkursowy
opis: Zdarzyło Ci się oglądać Grę o Tron i zastanawiać się, jakby wyglądały sceny z Gry o Tron, gdyby podmienić tekst aktorom? Jeśli tak to spróbuj swoich sił w konkursie lektorskim!
Prowadzący: Anna “Lyanna” Wilk

2. CO Z TYM WESTEROS?

czas trwania: 110 min.
blok: Serialowy
opis: Nowy rok, nowy sezon, ten sam serial. Początek serii już za nami, co będzie dalej? Czy książka i serial będą się mijać coraz bardziej? Czy grożą nam kolejne spoilery? Przyjdź i podyskutuj!
Prowadzący: Anna “Lyanna” Wilk

3. SPOTKANIE INTEGRACYJNE DLA FANÓW “GAME OF THRONES”

czas trwania: 50 min.
blok: Integracyjny
opis: Spotkaj się z innymi uczestnikami, którzy są fanami GoT. Poznaj nowych znajomych, posiedź, pogadaj, opowiedz kawał o kapitanie i jego czerwonej koszuli.
Prowadzący: Anatoly “Tolek” Ivanitskiy

4. GEORGE`A R. R. MARTINA ZABAWY Z KONWENCJĄ

czas trwania: 50 min.
blok: Literacki
opis: Martin nie ma litości nie tylko dla swoich bohaterów, ale i dla tradycji i konwencji literackiej. Są one transformowane tak, aby czytelnik niczego nie był pewien i stale zadawał sobie pytania…
Prowadzący: Asia “Asiek” Witek, Luiza “Luiza” Maćkowiak

5. PRZEPOWIEDNIE W `PIEŚNI LODU I OGNIA` G.R.R. MARTINA

czas trwania: 50 min.
blok: Literacki
opis: Co wiemy na temat przyszłych wydarzeń w Pieśni, czy przepowiednie zawsze się sprawdzają i czy bohaterowie Martina mają w kwestii swej przyszłości cokolwiek do powiedzenia?
Prowadzący: Asia “Asiek” Witek