Wielkimi krokami zbliża się Halloween. To amerykańskie święto zdumiewająco dobrze przyjęło się na polskim gruncie. W związku z tym, oprócz tradycyjnych wizyt dzieci pod hasłem „cukierek albo psikus”, organizuje się wiele imprez tematycznych. Uczestnicy takich wydarzeń najczęściej przebierają się w kostiumy inspirowane duchami, wampirami i innymi strasznymi istotami. Jest też inny rodzaj przebrań – taki inspirowany na przykład postaciami z książkowych lub filmowych uniwersów. Jeżeli planujecie udział w imprezie kostiumowej i lubicie „Grę o tron”, to mamy dla was coś wartego uwagi.

Fani „Gry o tron” pomysłów i kostiumów szukać mogą w sklepie Funidelia – każdy z pewnością  znajdzie coś dla siebie i zabłyśnie przed znajomymi pięknie wykonanym i oryginalnym strojem. Funidelia posiada niezwykle szeroki asortyment produktów. Znajdują się tam między innymi suknie bohaterek serialu (na przykład Daenerys lub Melisandre) oraz męskie kostiumy – można z powodzeniem wcielić się w rolę Króla Północy, czy Lorda Dowódcy.

bluzka-bialy-wedrowiec-white-walkermaska-krol-nocy-gra-o-tron-dla-dorosego

Dla osób pragnących bardziej niestandardowych przebrań, Funidelia przygotowała maski smoków i białych wędrowców. Wrażenie, jakie uczyni Nocny Król wkraczający na halloweenową imprezę z pewnością będzie niezapomniane. Maski wykonane są z niezwykłą starannością i dbałością o szczegóły. Wyglądają naprawdę jak postaci z serialu. Dodatkowo Funidelia zadbała także o bluzy i rękawice oddające wygląd białych wędrowców, co sprawia, że kostium wygląda naprawdę oryginalnie.

Imponujący jest zestaw dodatków, jaki oferuje sklep. Możecie zaopatrzyć się w maski z Gry o tron, biżuterię, a także w peruki, które również uczesane są we fryzury serialowe. W połączeniu z kostiumami sprawia to świetne wrażenie. Panowie mogą się zaopatrzyć także w tarcze i broń znakomicie uzupełniające stroje męskie. Dostępne są również peleryny pasujące do stylizacji postaci z serialu.

Jeżeli jednak nie macie ochoty na kostium zainspirowany „Grą o tron” i chcecie przebrać się za kogoś innego, to Funidelia zadbała, byście mieli w czym wybierać. Możecie skorzystać z wielu innych tematyk i na przykład zdecydować się na strój Power Rangers czy Deadpoola lub po prostu tradycyjne straszne stroje na Halloween. Wszystkie one są tak samo estetyczne i starannie wykonane jak te z „Gry o tron”, więc z całą pewnością nie będziecie rozczarowani.