Do premiery ósmego sezonu pozostało już niewiele czasu, toteż wszyscy ze zniecierpliwieniem oczekują, jak potoczą się losy ich ulubionych bohaterów. Najwyraźniej będzie to produkcja pełna intensywnych zwrotów akcji, dlatego też każdy nadstawia ucha, kiedy przemawiają aktorzy. Tym razem coś do powiedzenia mieli zarówno Jacob Anderson (Szary Robak) oraz Jerome Flynn (Bronn). Mówili o tym, jak będzie wyglądało zakończenie, oraz, co czeka ich postacie w tym sezonie.

Anderson powiedział, że możemy spodziewać się słodko-gorzkiego zakończenia. Mówi o tym, że całość jest wspaniała, ale jednocześnie poczujemy się nieco smutni. Poczujemy wręcz to zimno i chłód, które przyjdą razem z Białymi Wędrowcami, a wszystko będzie tak realistyczne, że będziemy mogli niemal dotknąć śniegu. Jacob dodaje jednak, że jest to sezon pełen wewnętrznych konfliktów i problemów do rozwiązania, wątpliwości… przed którymi nie uchroni się Szary Robak, który przebył długą podróż.

bronn-2

Jerome Flynn niewiele mówi o samym zakończeniu, wspomina jednak, że nie będziemy tak lubić Bronna, jak do tej pory. Ale w końcu, czego oczekiwać od łotrzyka o czarnym sercu, który chce tylko swojego zamku?

Jak sądzicie? Czy Bronn zdradzi na rzecz Cersei? Czy Szary Robak opuści Daenerys?