We współpracy z wydawnictwem Zysk i S-ka przygotowaliśmy dla was konkurs, w którym do wygrania jest 5 egzemplarzy książki "Stalowe Serce" Brandona Sandersona.

Zadaniem konkursowym jest zrobienie zdjęcia, do którego należy dodać krótki opis (maksymalnie 250 słów).

Temat: Interpretacja otaczającego nas świata przez pryzmat świata Westeros.

Zasady:

1. Prace możecie wysyłać do 24 lipca, godz. 20:00. [Aktualizacja 27.07.2015 17:00] Ze względu na okres urlopowo-wakacyjny i prośby przesyłane drogą mailową zdecydowaliśmy się przedłużyć termin nadsyłania prac do 7 sierpnia włącznie.

2. Adres e-mail na jaki możecie wysyłać prace: kontakt@westeros.pl.

3. Redakcja westeros.pl wybierze pięć najlepszych prac, których autorzy zostaną nagrodzeni.

4. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 26 lipca 10 sierpnia o godz. 20:00 na stronie westeros.pl.


Brandon Sanderson (ur. 1975) – amerykański pisarz, jeden z najwybitniejszych współczesnych autorów fantastyki; dwukrotny laureat nagrody Hugo. Po śmierci Roberta Jordana został wybrany przez spadkobierców, by dokończyć kultowy cykl fantasy Koło Czasu – Pomruki burzy, Bastiony mroku, Pamięć Światłości (polskie wydanie w przygotowaniu). W swoim dorobku ma bestsellerowe cykle z pogranicza science fiction i fantasy, m.in. cykl Archiwum burzowego światłaZ mgły zrodzony oraz cykl Mściciele zapoczątkowany Stalowym Sercem.

W zdewastowanym świecie przyszłości superbohaterowie są dla ludzkości przekleństwem.

Dziesięć lat temu pojawiła się na niebie Calamity. Był to impuls, który sprawił, że niektórzy ze zwykłych dotąd ludzi zaczęli się zmieniać i przejawiać niezwykłe umiejętności. Zdumione społeczeństwo nazwało ich Epikami. Epicy nie są przyjaciółmi gatunku ludzkiego. Niezwykłe zdolności sprawiły, że odczuwają wielkie pragnienie sprawowania władzy. Ale żeby rządzić ludźmi, trzeba skruszyć ich wolę. Teraz, w mieście znanym niegdyś jako Chicago, niewiarygodnie potężny Epik zwany Stalowym Sercem sprawuje rządy Imperatora. Posiada siłę kilku ludzi i potrafi kontrolować żywioły. Oznacza to, że nie można go pokonać. Nikt nie podejmuje więc z nim walki… Nikt prócz Mścicieli.

Polski fansite Sandersona: drogakrolow.pl


Zapraszamy do udziału w konkursie i życzymy powodzenia!