Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym wygrać można wykonaną z metalu klawiaturę oraz naszyjnik powiązany z serialem.

Co można wygrać?

  1. Klawiatura metalowa jak dla prawdziwego rycerza Sharkoon ZONE K20.
    Więcej: http://sharkoon.com/product/1693/K20#desc
    +
  2.  Naszyjnik stworzony przez firmę jubilerską D. Baker Jewelry na wzór naszyjnika noszonego przez Margaery Tyrell w “Grze o tron”.
    Więcej: http://etsy.com/uk/listing/253845306/natalie-dormer-game-of-thrones-margaery

klawiatura

Co trzeba zrobić?

Aby wziąć udział w konkursie, należy stworzyć mema (przykładowe generatory: #1 #2 #3) lub komiksowy dymek z dialogiem na tle sceny z 6. sezonu “Gry o tron” i wysłać go na adres kontakt@westeros.pl, w tytule wpisując “konkurs”. Praca musi być autorska i wykonana na potrzeby tego konkursu, a na obrazku musi zostać zawarty e-mail, z którego jest wysyłana praca.

Co dalej?

Zgłoszenia można wysyłać do soboty 23.07. do godziny 20:00. E-maile wysłane po tej godzinie nie będą brane pod uwagę, podobnie jak te nadesłane bez wymienionego wyżej e-maila autora. Zwycięzcę wyłoni redakcja strony, udostępniając nadesłaną przez niego pracę wraz z galerią utworzoną z prac nadesłanych przez pozostałych uczestników. Wybór redakcji będzie ostateczny.

Redakcja ma prawo odrzucić nadesłaną pracę w przypadku podejrzenia o popełnienie plagiatu lub naruszenie innych warunków konkursu. Data ogłoszenia wyników zostanie podana po zakończeniu nadsyłania prac i zostanie wyznaczona na dany dzień następnego tygodnia w zależności od ilości nadesłanych prac.

Zapraszamy do wzięcia udziału i życzymy powodzenia!