AKTUALIZACJA:

Termin wysyłania zgłoszeń już upłynął, zaś do naszej redakcji wpłynęła tylko jedna praca. W związku z tym nagrodę dla I miejsca dostaje Michał Dobija, którego odpowiedź na pytanie konkursowe możecie przeczytać poniżej.

Postacią ze świata Harrego Pottera, która najlepiej odnalazłaby się w Westeros, byłby na pewno Hagrid. Jego największym, niespełnionym marzeniem było posiadanie smoka. Gdyby przyłączył się do Daenerys, miałby szansę je zrealizować. Jednocześnie, dzięki swojemu doświadczeniu w opiece nad magicznymi stworzeniami, byłby dla niej cennym sprzymierzeńcem. Możliwe, że jego wiedza na temat smoków, pozwoliłaby lepiej wykorzystać je w walce i zapobiegłaby śmierci Rhaegala i Viseriona.
Hagrid świetnie też czułby na północy, gdzie mógłby poświecić się hodowli wilkorów.

PIERWOTNA TREŚĆ:

W związku z naszym patronatem nad Conficiton, który odbędzie się 16-18 sierpnia w Kraków Expo, przygotowaliśmy dla Was mały konkurs, w którym nagrodami będą wejściówki na festiwal.

  • I miejsce – karnet na wszystkie dni
  • II miejsce – bilety na piątek i sobotę
  • III miejsce – bilet na sobotę
  • IV miejsce – bilet na piątek

Zadanie konkursowe brzmi następująco:

“Wyjaśnij, który bohater “Gry o tron” Twoim zdaniem najlepiej odnalazłby się w Hogwarcie LUB która postać ze świata “Harry’ego Pottera” najlepiej czułaby się w Westeros lub Essos.”

Prace składające się z min. 500 znaków i max. 1000 znaków należy przesyłać na adres v@westeros.pl w terminie do 12 sierpnia. Ogłoszenie wyników nastąpi 13 sierpnia.

Przy okazji przypominamy, że jednym z gości wydarzenia jest James Cosmo, który wystąpił w “Grze o tron” jako Jeor Mormont. Dlatego tym bardziej warto wziąć udział w konkursie.