Uwaga!

W związku z wyciekiem 4. odcinka do sieci w okolicach południa dnia 04.08 – nie przyjmujemy zgłoszeń wysłanych w tym dniu. Byłoby to nieuczciwe wobec tych, którzy nie opierali się na wypuszczonym odcinku.

Witamy już w trzecim naszym konkursie!
Od razu chcielibyśmy Was uspokoić, jeśli martwicie się o wyniki Wyzwania Kowala (kliknij, aby przejść) –  konkurs trwa do godz. 23:00 – zatem wyniki pojawią się jeszcze dzisiaj, przed północą!

K1MY3kU

Przejdźmy jednak do nowego konkursu, gdyż pewnie wielu z Was zastanawia się, co przygotowaliśmy!

Tym razem zabawa będzie przypominała “zakład bukmacherski”. Przygotowaliśmy zestaw pytań dotyczących nadchodzącego odcinka, a Waszym zadaniem będzie udzielenie (odgadnięcie) jak największej ilości poprawnych odpowiedzi! Wszystkie pytania zaczynają się od słów: “Kto pierwszy…” – musicie odpowiadać na nie podając imię postaci lub ogólną nazwę (kurtyzana z Królewskiej Przystani, żołnierz Starków, żelaźni ludzie itd.)

Kto pierwszy w 4. odcinku 7. sezonu…

odezwie się?

zaśmieje się?

wypowie dewizę swojego rodu?

wyjmie miecz?

napije się wina?

zje coś?

będzie siedział na koniu?

przeklnie?

obrazi kogoś?

zginie?

zostanie zraniony?

pokaże się nago?

rzuci się do walki?

zabije kogoś?

krzyknie?

będzie coś pisał?

będzie się całował?

powie coś w innym języku niż powszechny?

będzie osobą, której tytuły zostaną wymienione?

wyśle kruka?


Mamy oczywiście świadomość, że nie na niektóre pytania nie będzie dobrej odpowiedzi, jednak nawet my nie jesteśmy w stanie tego przewidzieć. Obstawiajcie mądrze, zobaczymy kto z Was mógłby się nazwać Trójoką Wroną (czy jakąś tam sroką).

Możliwa jest tylko jedna odpowiedź na dane pytanie, w przypadku większej ilości, redakcja będzie brać pod uwagę pierwsze podane hasło.

Nagrodzimy 2 osoby z największą liczbą trafień (poprawnych odpowiedzi). W przypadku gdy więcej osób uzyska ten sam rezultat, o zwycięstwie zdecyduje losowanie.

Co jest do wygrania?

Nagrody w tym konkursie ufundowała firma GeekUP (kliknij, aby przejść na stronę)!

I miejsce – Szklany kufel z herbem rodu Starków, Figurka POP Jon Snow, zestaw czterech przypinek z wielkimi rodami i ich dewizami.

II miejsce – Kubek z logiem Gry o tron, Figurka POP Daenerys Targaryen

Konkurs potrwa do 04.08.2017, do godz. 21:00, prosimy o wysyłanie prac konkursowych w polu tekstowym na adres mailowy kontakt@westeros.pl. W tytule maila proszę wpisać „Konkurs – Nieznajomy”.
Przypominamy o podpisaniu pracy imieniem i nazwiskiem.

Wyniki pojawią się na stronie 07.08.2017 r. do 23:00.

Nagrody mogą zostać wysłane tylko na adres znajdujący się na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

Dane osobowe potrzebne do wysyłki nagrody należy wysłać na podany wyżej adres mailowy w ciągu 7 dni od ogłoszenia zwycięzców. Po tym okresie prawo do odebrania nagrody przepada.