Witamy już w kolejnym, czwartym konkursie!
Od razu chcielibyśmy Was uspokoić, jeśli martwicie się o wyniki Wyzwania Nieznajomego (kliknij, aby przejść), wyniki pojawią się jeszcze dzisiaj, przed północą!

got

Tym razem, wraz z HBO przygotowaliśmy dla Was konkurs, który polega na… podsumowaniu ostatniego odcinka  (S07E04 – Spoils of War) jednym zdaniem! Czy podejdziecie do tematu w sposób zabawny czy też śmiertelnie poważny – to już zależy od Was.

Nagrodzimy trzy osoby, których prace uznamy za najlepsze i najbardziej trafne.

Co jest do wygrania?

I miejsce – 2 koszulki z Gry o tron, 2 smycze z Gry o tron, książka z rozpisanymi drzewami genealogicznymi rodów, zestaw kieliszków

II miejsce – koszulka z Gry o tron, smycz z Gry o tron,  książka z rozpisanymi drzewami genealogicznymi rodów, zestaw kieliszków

III miejsce – smycz z Gry o tron,  książka z rozpisanymi drzewami genealogicznymi rodów, zestaw kieliszków

Konkurs potrwa do 11.08.2017, do godz. 20:00, prosimy o wysyłanie prac konkursowych w polu tekstowym na adres mailowy kontakt@westeros.pl. W tytule maila proszę wpisać „Konkurs – Wojownik”.
Przypominamy o podpisaniu pracy imieniem i nazwiskiem.

Wyniki pojawią się na stronie 13.08.2017 r. do 23:00.

Nagrody mogą zostać wysłane tylko na adres znajdujący się na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

Dane osobowe potrzebne do wysyłki nagrody należy wysłać na podany wyżej adres mailowy w ciągu 7 dni od ogłoszenia zwycięzców. Po tym okresie prawo do odebrania nagrody przepada.