Aktorka jest pewna, że widzowie nie będą zawiedzeni.

W miarę zbliżania się zaplanowanej na 14 kwietnia premiery ósmego i jednocześnie finałowego sezonu coraz więcej osób z obsady zabiera głos w sprawie ostatnich odcinków. Nie inaczej jest z wcielającą się w postać Missandei 30-letnią Nathalie Emmanuel, która również powraca w finałowym sezonie. W niedawnym wywiadzie udzielonym dla serwisu The Sun zaręcza ona, że twórcy dołożyli wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania widzów na całym świecie:

To będzie wspaniałe przeżycie, które przyćmi wszystkie inne seriale, jakie dane nam było oglądać. Zakończenie jest genialne i nie zawiedzie fanów.

got

Aktorka dodała także, że według niej serial kończy się we właściwym momencie:

Zdarzają się sytuacje, w których serial dociera do punktu, w którym jakość spada — natomiast naszej ekipie udało się utrzymać wysoki poziom przez te wszystkie lata, a fani nadal przy nas trwają. Twórcy dokładnie zaplanowali sobie, w jaki sposób i w ilu odcinkach chcą dopowiedzieć tę historię i tego właśnie się trzymają. Oczywiście przykro mi, że serial się kończy i przyjdzie czas rozstania z tą świetną ekipą, ale jest to naturalna kolej rzeczy i koniec pewnej epoki. A na pewno jest tak dla mnie — gdy dostawałam angaż do serialu, dorabiałam w sklepie.

Missandei z pewnością powróci w wyraźny sposób, jako że Jacob Anderson, który wciela się w postać Szarego Robaka, zapowiedział jakiś czas temu, że ich wątek nadal będzie eksponowany przez twórców.

źródło: thesun.co.uk