Przecieków z Dubrownika ciąg dalszy. Zanim ekipa Gry o tron zakończyła zdjęcia w chorwackim mieście "grającym" Królewską Przystań, dziennikarzom udało się schwytać w kadr kilkoro aktorów na planie.

a3d3006b022af92f9255b8a42d389e65_L (1)

Pierwszy z nich to Kit Harington (Jon Snow). O jego obecności w Dubrowniku już wcześniej pisaliśmy. Na nowych zdjęciach widzimy również Lenę Headey – a więc Jon najpewniej uda się do Królewskiej Przystani, by omawiać z Cersei dalsze plany walki z Innymi. Scena, której kręcenie widzimy na zdjęciach, zapewne będzie miała miejsce po dramatycznej scenie w Winterfell, o której pisaliśmy tydzień temu. Królowej oczywiście towarzyszył będzie Góra, grany przez Hafþóra Júlíusa Björnssona, również widocznego na zdjęciach.

gallery-1518089191-jon-snow-filming-kings-landing-s8

Jednak najciekawsze jest zdjęcie, na którym widzimy Kita idącego ramię w ramię z Johnem Bradleyem, grającym Sama Tarly’ego. Ostatnim razem widzieliśmy Sama w Winterfell, gdy dowiedział się o prawdy o pochodzeniu Jona. Snow również zmierzał do twierdzy Starków.

O ile wizyta Jona w stolicy jest zrozumiała, o tyle rola Sama w spotkaniu z Cersei nie jest rzeczą jasną. Może będzie doradzał królowej strategię w walce z armią umarłych. A może, choć to mało prawdopodobne, Jon zdecyduje się wyjawić Cersei, że jest Targaryenem, a Tarly pokaże na to jakiś dowód?

źródła: thedubrovniktimes.com
thescriptist.com

Galeria