Stacja HBO tradycyjnie opublikowała wideo "Yearender", podsumowujące produkcje wyemitowane w tym roku. Znalazło się również miejsce dla nowości oraz seriali powracających w 2016 - w tym dla 6. sezonu "Gry o tron"!

Nowe sceny przedstawione są w przedziale czasowym 02:15-02:18; dla Waszej wygody prezentujemy je również postaci screenów (wideo znajdziecie na dole newsa) wraz z krótką analizą. Jakich wydarzeń spodziewacie się w wątkach tych postaci?

1) Daenerys Targaryen – ujęcie przedstawia Matkę Smoków zapewne tuż po “przejęciu” jej przez khalasar w końcówce 5. sezonu. Bohaterka nadal nosi ten sam strój oraz naszyjnik, które miała na sobie podczas wydarzeń na Wielkiej Arenie Daznaka.

danyy

2) Ramsay Bolton – bitwa pod Winterfell w poprzednim sezonie z pewnością nie zakończyła konfliktu na Północy. Na ujęciu widać Ramsaya, który zmierza gdzieś w towarzystwie swoich żołnierzy – być może akcja rozgrywa się tuż przed gigantyczną batalią z udziałem sił kilku rodów oraz dzikich, która ma się rozegrać w przyszłym sezonie?

ramsay

3) Cersei i Tommen – krótkie ujęcie królowej regentki z jej ostatnim potomkiem. Być może scena rozgrywa się tuż po powrocie Jaime’a i wysłuchaniu niepomyślnych wieści z Dorne.

cersei2

źródło: HBO

 

Wideo

HBO 2015 Yearender