Podczas wywiadu prasowego na temat najnowszego filmu – Ghost in the Shell, Pilou Asbaek postanowił się z nami podzielić kilkoma informacjami na temat odgrywanej postaci. Co teraz Euron postanowi zrobić?

MTV News przeprowadzało wywiad z aktorem i ten wydawał się szczęśliwy mogąc opowiedzieć o swojej roli w 7. sezonie. Kiedy Asbaek został zapytany o to “ile chaosu Euron wprowadzi do świata”, ten złowieszczo odpowiedział: “Wystarczająco żeby być usatysfakcjonowanym”. Jeśli nowy król Żelaznych Wysp będzie zadowolony, może to znaczyć tylko jedno – jego przeciwnicy będą w poważnych tarapatach.

Miami.com również miało okazję rozmawiać z duńskim aktorem, kiedy to był w Miami żeby promować adaptację popularnej mangi, w której gra Batou – super żołnierza-cyborga.

Może jeszcze będę grał w kolejnym sezonie Gry o tron. Może nie. Może wezmę przerwę. Chciałbym zobaczyć moją żonę i córkę, bardzo za nimi tęsknię.

Co możemy sądzić po jego wypowiedzi? Wątek Eurona już został ukrócony w stosunku do serii książek, więc po tym jak jego bratanek i bratanica połączyli siły z Daenerys, jaki może być jego następny ruch? Czy pomimo wszystko będzie chciał dokonać zemsty? Czy też może rola postaci zakończy się już w 7. sezonie?

Źródło: watchersonthewall.com