W tym tygodniu nasza redakcja przeprowadzi podcast z gośćmi na temat siódmego sezonu. Usłyszycie zarówno tych, którzy już byli, jak i tych, którzy pojawią się tu pierwszy raz. W gronie tym pojawią się takie osoby, jak:

DaeL z FSGK – największy tropiciel westeroskich teorii w całej Polsce. Znacie i lubicie jego artykuły na tematy związane z Pieśnią Lodu i Ognia.

Kaja z Jakbyniepaczeć – nasza ulubiona youtuberka, recenzentka wielu seriali oraz filmów pojawi się znowu, by ocenić dla was sezon siódmy.

Radek Teklak z teklak.pl – znawca popkultury i debiutujący literat, autor “Wiedźmina streszczeń” z czasów, kiedy Telewizja Polska próbowała nas zaszczycić naszym własnym serialem fantasy.

Tomasz Roth z Wioski Fantasy – jeśli jeszcze nie byliście na larpie dotyczącym Pieśni Lodu i Ognia, koniecznie sprawdźcie, co dzieje się w Wiosce – my tam byliśmy i jesteśmy bardzo zadowoleni!

Gościem specjalnym jest natomiast Dawid Gralik, który wygrał miejsce na naszym podcaście, biorąc udział w aukcji, w której zbieramy na nogę dla naszej koleżanki Soni!

Podcast poprowadzi Emilia Wyciślak.

Serdecznie zapraszamy was do zadawania pytań – postaramy się odpowiedzieć na jak najwięcej z nich!