Iwana Rheona, odtwórcę sadystycznego Ramsaya Boltona, widziano w tym tygodniu w Krakowie. Wbrew pozorom to nie przywidzenia fanów, aktor zawitał do Polski w towarzystwie międzynarodowej gwiazdy, a choć wyszli na zwiad, to jednak nie przylecieli po to, żeby się lenić.

Iwan Rheon i Rupert Grint, znany z roli wiernego towarzysza Harry’ego Pottera – Rona Weasleya, całkiem niedawno zameldowali się w Krakowie. Szybko ich obecność została zarejestrowana przez zaskoczonych fanów.

collageiw

Jeśli marzycie o selfie z psychopatycznym Ramsayem, którą powiesilibyście sobie nad kominkiem, nie musicie rzucać wszystkiego, zbierać nóg za pas i natychmiast rozpoczynać poszukiwań w Krakowie. Obaj panowie spędzą czas w jednym z najpiękniejszych polskich miast przynajmniej do końca miesiąca, ponieważ będą uczestniczyć w nagraniach do nowej produkcji, o której na ten moment niestety niewiele wiadomo. Akcja ma się odgrywać około 1907 roku. Nie wiadomo również, czy Kraków będzie miejscem akcji, czy będzie pozorował na inne miasto.

Zdeterminowani spotkać się z Iwanem powinni wiedzieć, że trwa nabór na statystów i aktorów epizodycznych, którym zajmuje się Agencja Castingowa Outside.