W związku z rozpoczęciem współpracy z firmą Funidelia Polska (kliknij, aby przejść do strony), redakcja westeros.pl miała za zadanie zrobić sesję zdjęciową w strojach nawiązujących do “Gry o tron”. Funidelia to sklep online z największym katalogiem przebrań, akcesoriów i elementów dekoracyjnych na różnego typu imprezy. Możemy tam znaleźć solidną ofertę produktów z oryginalnymi licencjami. Firma jest obecna na terenie 14 krajów Europy – w przyszłym miesiącu ta liczba ma się powiększyć o dwa państwa. Serwis zajmuje się sprzedażą dla klientów indywidualnych, jak i dla firm. Dla grup są często organizowane atrakcyjne zniżki.

Mieliśmy do dyspozycji wszystkie stroje i akcesoria ze strony, mogliśmy dobrać komplet wedle własnego uznania. Niewiele ponad tydzień później przyszła do mnie ogromna paczka z wybranymi przedmiotami. Wyczekawszy dobrej pogody, w pierwszy wolny dzień zabrałem przyjaciół, robiących nam zdjęcia oraz moją modelkę i ubraliśmy się w zamówione stroje. Wyszło nam ponad dwieście zdjęć, z trudem wybraliśmy najlepsze dziesięć.

Jeśli chcecie przejść do kategorii “stroje średniowieczne”, kliknijcie tutaj. Akcesoria do tego działu, znajdziecie na tej stronie. Tematykę Siedmiu Królestw znajdziecie pod tym adresem.

Teraz czas na coś, dla żeńskiej części czytelników – jeśli któraś z Was, zastanawia się, gdzie można dostać strój przedstawiony na poniższych zdjęciach, wystarczy kliknąć tutaj.

Co sądzicie o sesji? Macie jakieś uwagi, a może chcecie zadać pytanie dotyczące strojów? Piszcie śmiało w komentarzach.