Na ósmy sezon przyjdzie nam jeszcze poczekać prawie rok. Aktorzy stopniowo żegnają się z serialem, każdy już właściwie zrobił to, co powinien. Fani jak to fani, chcą jednak wiedzieć więcej.

HBO do tego stopnia musiało wzmożyć środki bezpieczeństwa, że grający otrzymywali swoje role tylko na chwilę – mieli się nauczyć tekstu i na tym koniec, znikał on im sprzed oczu. Właśnie dlatego na ten moment tak niewiele jest przecieków, chociaż czujni fani w najdrobniejszych sprawach wyłapują wiele szczegółów.

Sansa-Winterfell-1-Season-7-707-The-Dragon-and-the-Wolf

Sophie Turner wspomina, że z początku – kiedy zaczynała grać – przyglądała się pewnej obsesji niektórych ludzi na swój temat. Gdy zafarbowała włosy na blond, wśród fanów pojawiły się spekulacje, że Sansa jest Targaryenem. Aktorkę jednak bardziej to bawiło, niż denerwowało.

Sophie postanowiła wytatuować sobie symbol rodu Starków oraz słowa “The pack survives” (Stado przetrwa). Jak mówi, jest to cytat z siódmego sezonu, dlatego nie należy się do niego zbytnio przywiązywać. Ludzie zaczęli bowiem szukać ukrytych znaczeń, dopatrywać się dalszych losów Starków w tym podskórnym malunku. Sama aktorka wspomina jednak, że sezon ósmy będzie najbardziej krwawy ze wszystkich. Bohaterowie będą kluczyć wokół wielu zdrad, wojen i niebezpieczeństw. Jak dodała, to wszystko, co może powiedzieć na ten temat.

Spodziewaliście się tego? Myślicie, że ten tatuaż naprawdę ma jakieś znaczenie, a Sophie tylko się z nami bawi? I co może oznaczać to “wiele zdrad”? Kto komu wbije nóż w plecy?

źródło: Just Jared