Drugi aktor odgrywający Dickona Tarly’ego nie zagościł na ekranie zbyt długo, ale wzbudził  raczej sympatię widzów. W rozmowie z portalem Be stwierdził, że to jego serialowy brat, Samwell Tarly, odegra kluczową rolę w zakończeniu historii.

Lubię fanowską teorię związaną z Samem. Mówi o tym, że Samwell Tarly jest narratorem całej opowieści, jakby to była jego historia.

image

Przypominamy, że teoria twierdzi, iż Sam opowiada całą historię, jaką jest saga Pieśni Lodu i Ognia, w jakiejś formie biograficznej, podobnie jak robił to Bilbo Baggins w Hobbicie. Jest to całkiem prawdopodobne przypuszczenie, tym bardziej, że George R. R. Martin jest wielkim fanem twórczości Tolkiena. Hopper jest również fanem innej, równie popularnej w fandomie teorii.

Myślę, że Jaime prawdopodobnie zabije Cersei.

Jaime-Randyll-Dickon

Znów niby nic oryginalnego, ale teoria staje się coraz pewniejsza, po tym gdy Królobójca opuścił swoją siostrę pod koniec 7. sezonu. Z aktorem odgrywający rolę Jaimego Lannistera, Nikolajem Coster-Waldau,  wiąże się też wypowiedź Hoppera na temat fanowskiego szaleństwa otaczającego Grę o tron.

Podczas kręcenia, spędzałem sporo czasu z Nikolajem, chodziliśmy wspólnie na siłownię i podobne. To było całkiem skomplikowane, ponieważ odkryłem, że nie da się właściwie nigdzie pójść, nie wywołując gorączki wśród fanów. To otworzyło mi oczy w tej kwestii.

Źródło: https://au.be.yahoo.com/entertainment/tv/a/37186308/tom-hopper-gots-dickon-tarlys-wicked-ending-theory/