Przecieki z planu zdjęciowego w Magheramorne nie przestają napływać. Tym razem do internetu trafiły szokujące zdjęcia, nie wykonane po kryjomu, z dużej odległości, ale zrobione z bliska. Na pierwszy rzut oka nie widać na nich niczego specjalnego, ale wystarczy dobrze się przyjrzeć...

Przypomnijmy: w kamieniołomie Magheramorne (Irlandia Północna) od dwóch tygodni kręcona jest wielka bitwa między ludźmi a Innymi. Jednak dopiero teraz, dzięki poniższym zdjęciom (galeria na samym dole), mamy pojęcie jak ważne i potężne będzie to starcie.
Hsenipx_d
Zdjęcia te przedstawiają stosy trupów i broni oraz kilka wozów i trebuszy. Można łatwo zauważyć zbroje Starków, Nieskalanych, a nawet Greyjoyów. Są również tarcze Arrynów, Karstarków i Mormontów. Część ciał to swobodnie leżące manekiny, ale część tworzy jednolite masy, które stworzą swoisty krajobraz po bitwie. Niektóre trupy są bardzo wychudzone, co świadczy o tym, że są to nieumarli. Inne zaś są szkieletami – to również mogą być upiory, lub ewentualnie ofiary smoczego ognia. Obecność Greyjoyów oznacza, że Euron albo zdecyduje się pomóc w walce z Innymi (wątpliwe), albo na etapie bitwy będzie już martwy i dowództwo nad Żelaznymi Ludźmi przejmie Theon lub Yara. A skoro o Yarze mowa…

AwRNw5F_dInternauci z Reddita szybko zabrali się do dokładnej analizy zdjęć i wśród stosów, które na pierwszy rzut oka tworzą zwykli żołnierze, wypatrzyli kilka znajomych postaci. Jedną z nich jest właśnie Yara Greyjoy. Zauważono również zbroję przypominającą pancerz Brienne, a także manekina stosunkowo grubszego od innych, który według niektórych fanów może być Samem Tarly. Jego obecność wśród poległych w walce byłaby chyba najlepszym wyznacznikiem tego, że bitwa ogarnie wszystko. Również w stosie broni zauważono ciekawą rzecz. Mianowicie krótki, cienki miecz, niepasujący do reszty oręża. Przypomina on Igłę Aryi.

Na koniec mamy dla was jak dotychczas najbardziej szokujący przeciek z Magheramorne, w formie tweeta jednego z fanów szpiegujących na planie:

Kręcili scenę kilka minut temu i to naprawdę poważna sprawa. Był środek bitwy i Nocny Król ściął kogoś bardzo ważnego. Nie powiem kogo. Powiedzmy, że był to następca tronu, ten poziom ważności.

Jak widzicie, trupy kilku postaci to nic w porównaniu z tą informacją. Niestety nie wiemy kogo dokładnie zabije Nocny Król. Z drugiej strony, nie mamy dużego wyboru – może tu chodzić o Daenerys, Jona lub ewentualnie Gendry’ego.

Piszcie w komentarzach, czy na poniższych zdjęciach udało wam się wypatrzyć jakieś ważne postaci i który następca tronu według was zginie.

Powyższy artykuł to oczywiście częściowo żart primaaprilisowy. Zdjęcia są jak najbardziej prawdziwe, natomiast żadna redditowa analiza nie wykazała, że znajdują się na nich kukły ważnych postaci, ani ich zbroje czy oręż. Tweet również jest sfabrykowany.

źródła:
reddit.com/r/freefolk
Twitter

Galeria