Wszyscy czekaliśmy na ten moment – najnowszy sezon Gry o tron już tutaj jest. Wielu z Was przygotowywało się na tę chwilę od długiego czasu. Zbieraliście zapasy, ostrzyliście miecze, modliliście się do bogów. Wraz z dzisiejszym dniem chcielibyśmy ogłosić ważną wiadomość – dekretem Lorda Dowódcy wzywa się wszystkich śmiałków, by stawili czoła bogom i sprostali siedmiu wyzwaniom, które będą się pojawiały na naszej stronie oraz facebooku w dniu premiery każdego z odcinków sezonu.

Zapraszamy więc na pierwszy z nich! Nagrody zostały ufundowane przez księgarnię Tania Książka i oprócz nich czeka na Was zniżka do -35% na fantastykę – wystarczy kliknąć na poniższy obrazek. Promocja potrwa do 24.07.

TK_WINTERISCOMING_promo

Co będzie Waszym pierwszym zadaniem? Musicie napisać recenzję premierowego odcinka. Nagrodzone zostaną trzy najlepsze prace.

Konkurs potrwa do 22.07.2017 r, prosimy o wysyłanie prac konkursowych na adres mailowy kontakt@westeros.pl – prosimy o zamieszczenie pracy w załączniku. W tytule maila proszę wpisać „Konkurs – Starucha” oraz przypominamy o podpisaniu pracy imieniem i nazwiskiem.

Wyniki pojawią się na stronie 23.07.2017 r. do 22:00.

Nagrody mogą zostać wysłane tylko na adres znajdujący się na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

Dane osobowe potrzebne do wysyłki nagrody należy wysłać w ciągu 7 dni od ogłoszenia zwycięzców. Po tym okresie prawo do odebrania nagrody przepada.

Co jest do wygrania?

I miejsce – Książka „Świat Lodu i Ognia” (autor: George R.R. MartinLinda Antonsson) + Książka “Zimowy Monarcha” (autor: Bernard Cornwell) + Torba oraz kubek od Taniej Książki

II miejsce – Książka „Świat Lodu i Ognia” (autor: George R.R. MartinLinda Antonsson) + Książka “Zimowy Monarcha” (autor: Bernard Cornwell) + Kubek od Taniej Książki

III miejsce – Książka “Zimowy Monarcha” (autor: Bernard Cornwell) + Kubek od Taniej Książki

Życzymy powodzenia, niechaj bogowie mają Was w opiece.