“Gra o tron” w najbliższy weekend zmierza wraz z ekipą filmową oraz obsadą na festiawal SXSW w Austin, w Texasie. Wszyscy mamy nadzieję, że po tym wydarzeniu, twórcy serialu ujawnią jakiekolwiek szczegóły na temat nadchodzącego sezonu. Na festiwalu HBO planuje stworzyć panel przeznaczony dla wszystkich fanów adaptacji “Pieśni Lodu i Ognia”. Jak się okazuje, informacje o nadchodzącym sezonie wyciekły nieco wcześniej niż się spodziewano.

Wczorajszego popołudnia, fan zauważył na jednym z autobusów baner reklamowy “Gry o tron” w Austin i postanowił podzielić się zdjęciami na reddicie.

game-of-thrones-season-7-poster

Jeśli to rzeczywiście jest oficjalny baner serialu, tego roku twórcy postanowili zaskoczyć nas motywem lodu i ognia dominującym na plakacie. Reklama na przedstawionym zdjęciu nie jest zapewne pełną i jedyną wersją. Jak to “Gra o tron” ma w zwyczaju – każda kampania reklamowa poszczególnego sezonu się od siebie różniła, a twórcy przygotowali dla nas jej wiele wersji.

Mamy nadzieję już niedługo ujrzeć pierwszy plakat nadchodzącego sezonu i poznać oficjalną datę premiery, jednak miło poczuć przedsmak nadchodzącego szału.

Źródło: watchersonthewall.com