Zlot fanów Gry o tron 31 sierpnia – 3 września w Wiosce Fantasy.

Znakomita inicjatywa fantastyczna, Wioska Fantasy, tym razem organizuje wydarzenie, które będzie nie lada gratką dla wszystkich fanów sagi Pieśń Lodu i Ognia oraz serialu Gra o tron. We współpracy z westeros.pl przygotowane zostaną liczne atrakcje, które tylko czekają na uczestników!

wioska

Zlot rozpocznie się 31 sierpnia wydarzeniem o nazwie Bóstwa Westeros, podczas którego będziecie mieli okazję uczestniczyć w obrzędach ku czci bogów Westeros – Starych Bogów, Siedmiu, Utopionego Boga i Pana Światła. 1 września rozpocznie się jak w szkole – od sprawdzenia waszej wiedzy w konkursie o sadze, w którym czekać będą na was liczne nagrody. Następnie będziecie mogli spróbować swoich sił w turnieju łuczniczym, a potem wziąć udział w larpie bitewnym przedstawiającym losy Bractwa z Królewskiego Lasu. Wieczorem zaś będzie miał miejsce wieczór komediantów – improwizowane sztuki, w których możecie wziąć udział, odgrywanie scen z sagi, wspólne śpiewanie pieśni i gra na instrumentach. 2 września odbędzie się główna atrakcja zlotu, czyli larp “Próba Siedmiu”, opowiadający o pewnym weselu, w którym rozliczne rzeczy mogą spowodować wybuch konfliktu. 3 września będziemy się już żegnać, ale to na pewno nie ostatnia taka inicjatywa w Wiosce.

Wszystkie szczegóły dotyczące wydarzenia, biletów i noclegów znajdziecie na facebookowej stronie wydarzenia. Zachęcamy do kupowania biletów, gdyż liczba miejsc jest ograniczona.

Do zobaczenia na miejscu!