Autor Pieśni Lodu i Ognia pojawi się w drugim sezonie serialu "Z Nation" od stacji Syfy i wcieli się w... samego siebie po tym, jak został przemieniony w zombie!

“Z Nation” przedstawia historię grupki ludzi ocalałych z apokalipsy zombie, która wybuchła kilka lat wcześniej i przemieniła większość populacji w żądne krwi potwory. Ich jedyną nadzieją jest Murphy – nieznośny i arogancki mężczyzna, a z drugiej strony jedyny człowiek, który przeżył ugryzienie zombie i nie został przemieniony. Bohaterowie wyruszają więc w podróż przez Stany Zjednoczone, chcąc dostarczyć go żywego do laboratorium w Kalifornii, aby umożliwić tamtejszym naukowcom opracowanie szczepionki.

znat2(© Syfy)

Pisarza będziemy mogli zobaczyć w ósmym odcinku debiutującego jutro sezonu. Zagra on samego siebie po tym, jak został przemieniony w zombie, a jego postać będzie powiązana z tajemniczym czarnym charakterem, który w postapokaliptycznym świecie zajmuje się wyłapywaniem i “kolekcjonowaniem” słynnych osobistości. Tajemniczy “Kolekcjoner” nadal stara się zmusić Martina do dokończenia “Pieśni Lodu i Ognia” mimo jego śmierci i zombifikacji.

georgz2

Nie jest to pierwsza kolaboracja Martina ze stacją Syfy. W tym roku pojawił się on gościnnie w produkcji Sharknado 3, w której spotkała go bardzo brutalna śmierć. Więcej o tym występie przeczytacie tutaj.

Sam autor skomentował swój udział w następujący sposób:

Chcę po prostu udowodnić moim fanom, że nawet apokalipsa zombie nie powstrzyma mnie przed wydaniem kolejnych tomów “Pieśni Lodu i Ognia”!

georgzźródło: ew.com