Mamy kolejne informacje dotyczące tego, co będzie się działo w 7. sezonie!

Jak już pisaliśmy, wielu aktorów “Gry o tron” zjechało do Belfastu, gdzie prace nad serialem działają na najwyższych obrotach.

Jak podaje serwis Watchers On The Wall, w tym tygodniu ekipa filmująca szczególnie skupia się na wątku Yary i Theona Greyjoyów oraz na bitwie morskiej z doganiającym ich Euronem. Efektem bitwy najprawdopodobniej będzie rozdzielenie i porwanie jednego z rodzeństwa. Ale to nie wszystko odnośnie Eurona!

eu(ⓒ HBO)

Serwis podaje, że w 7. sezonie Wronie Oko zawrze sojusz z królową Cersei! Jak pamiętamy z poprzedniego sezonu, Euron planował zaręczyć się z Daenerys, aby z jej pomocą objąć władzę w Siedmiu Królestwach. Smocza Królowa tymczasem sprzymierzyła się z Yarą i Theonem, wypłynęła już z Meereen i raczej nie jest zainteresowana propozycją Eurona. Wronie Oko będzie musiał zatem szukać innych sposobów do objęcia władzy, tak więc sojusz z Lannisterami może okazać się dobrym posunięciem z jego strony.

Niewykluczone także, że to właśnie Euron pozbędzie się przynajmniej jednej ze Żmijowych Bękarcic, jako że jedna z tych bohaterek ma zginąć.

A co wy sądzicie o sojuszu Eurona i Cersei?

źródło: watchersonthewall.com