Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym wygrać można torbę z herbem rodu Lannisterów, kufel z wilkorem Starków oraz wisiorek z Drogonem. Nagrody zostały ufundowane przez sklep internetowy GeekUp (kliknij, aby przejść na stronę).

Co można wygrać?

I miejsce – https://geekup.pl/pl/p/Torba-Gra-o-Tron-Game-of-Thrones-Lannister/3541

II miejsce – https://geekup.pl/pl/p/Kufel-Game-Of-Thrones-Gra-o-Tron-Stark/1796

III miejsce – https://geekup.pl/pl/p/Brelok-Gra-o-Tron-POP-Drogon/4205

Co trzeba zrobić?

Aby wziąć udział w konkursie należy napisać pieśń opisującą ważne wydarzenie dziejące się w świecie Grze o tron, np. bitwa o Czarny Nurt, Krwawe Gody i wysłać ją na adres kontakt@westeros.pl, w tytule wpisując „konkurs”. Praca musi być autorska i wykonana na potrzeby tego konkursu. Pieśń może zostać podesłana jako plik tekstowy bądź plik audio.

Co dalej?

Zgłoszenia można wysyłać do niedzieli 04.09. do godziny 20:00. E-maile wysłane po tej godzinie nie będą brane pod uwagę. Zwycięzcę wyłoni redakcja strony, udostępniając nadesłaną przez niego pracę wraz z innymi wybranymi pracami. Wybór redakcji będzie ostateczny.

Redakcja ma prawo odrzucić nadesłaną pracę w przypadku podejrzenia o popełnienie plagiatu lub naruszenie innych warunków konkursu. Data ogłoszenia wyników zostanie podana po zakończeniu nadsyłania prac i zostanie wyznaczona na dany dzień następnego tygodnia w zależności od ilości nadesłanych prac.

Zapraszamy do wzięcia udziału i życzymy powodzenia!