Wygląda na to, że produkcja 8. sezonu Gry o tron rusza pełną parą. W Belfaście codziennie pojawiają się kolejni członkowie obsady, a paparazzi i podekscytowani fani prześcigają się, by uwiecznić ulubionych aktorów na zdjęciach.

Nie są to jeszcze fotografie z planu, ale z biegiem czasu i na nie przyjdzie pora. Chociaż biorąc pod uwagę środki bezpieczeństwa jakie powzięło HBO (mając nauczkę z poprzednich lat), by utrzymać w tajemnicy jak najwięcej z fabuły finałowego sezonu, może być o to trudniej niż zwykle.

Niemniej za pośrednictwem portali społecznościowych udostępniane są coraz to nowe fotosy “upolowanych” gwiazd, które musiały się stawić na czytanie scenariusza.

Wiemy, że od kilku dni na miejscu jest już rodzeństwo Starków – Bran, Arya i Sansa – czyli Isaac Hempstead Wright, Maisie Williams i Sophie Turner.

DLtHvyMU8AApC_W

DLo83HMXUAASsmQ.jpg small

W zeszłym tygodniu zjawił się też Iain Glen (Jorah Mormont).

Na zakupach przyłapani zostali również Kit Harington (Jon Snow), Emilia Clarke (Daenerys Targaryen) i John Bradley (Samwell Tarly).

Parę dni później pojawili się także Liam Cunningham (Davos) i Nathalie Emmanuel (Missandei).

DMwjpiNW0AECn2T

DM584R1W0AEUwuI
A wczoraj wypatrzeni zostali Jacob Anderson (Grey Worm), Hannah Murray (Gilly) i Joe Dempsie (Gendry).

DM58vJOW0AEEs6Z

Jak wynika z wpisów na Twitterze, przelotnie widziano też Gwendoline Christie (Brienne) i Ruperta Vansittarta (Lord Yohn Royce).

Niespodzianką było natomiast zanotowanie obecności Kristofera Hivju (Tormund), jako że po finale 7. sezonu losy jego postaci stanęły pod znakiem zapytania. Skoro jednak Kristofer przeczytał skrypt, możemy założyć, że Tormund przeżyje i nie ustanie w swoich zalotach do Brienne.

A propos scenariusza – prawdopodobnie w tym miejscu Kit Harington rozczulał się nad końcem serialu i powstrzymywał łzy.

Kit Harington spotted yesterday in Belfast ✌️

Post udostępniony przez Game of Thrones (@got_updates)

Źródło: winteriscoming.net

Pamiętajcie: Nadchodzi zima!