Aktorka wcielająca się w jedną ze Żmijowych Bękarcic - Tyene Sand - pojawi się w kolejnym sezonie "Gry o tron", co jednocześnie praktycznie potwierdza powrót jej sióstr.

W ostatnich miesiącach pojawiało się stosunkowo mało doniesień na temat aktorów i wydarzeń powiązanych z wątkiem Dorne, jednak dziś mamy ważne potwierdzenie – podczas wywiadu z Rosabell Laurenti Sellers  serwis Variety potwierdził, że pojawi się ona w 6. sezonie “Gry o tron”. Można też bezpiecznie założyć, że wraz z Sellers zobaczymy także Obarę (Keisha Castle-Hughes) i Nymerię (Jessica Henwick). Jakiś czas temu wcielający się w postać Areo Hotaha DeObia Oparei potwierdził, że tę postać również zobaczymy w nadchodzącym sezonie.

tyene3(© HBO)

We wspomnianym wywiadzie aktorka podzieliła się swoimi wrażeniami z pracy na planie serialu:

W pracy na planie “Gry o tron” najbardziej podoba mi się to, że mogę uczyć się wielu rzeczy od innych aktorów. Na szczęście świetnie się ze sobą dogadujemy – normalnie byłabym bardzo zestresowana pracą z tak potężną ekipą, ale jednak wcale tak nie jest. Zaprzyjaźniłam się z pozostałymi “Bękarcicami” od pierwszego dnia treningów. Bardzo podziwiam też Indirę Varmę [Ellaria Sand – przyp. red.].

Jak podobał Wam się wątek Żmijowych Bękarcic i Dorne w 5. sezonie? Czego spodziewacie się w kolejnym?

źródło: variety.com