Brytyjska aktorka, wcielająca się w postać Nymerii Sand, w udzielonym ostatnio wywiadzie odniosła się do perspektywy powrotu Żmijowych Bękarcic w 6. sezonie "Gry o tron".

Podczas wywiadu udzielonego serwisowi Red Carpet News aktorka użyła kilku sformułowań, które mogą sugerować, że w 6. sezonie znów zobaczymy słynne córki Oberyna Martella:

Na pewno pytanie, które słyszę najczęściej, to: “Czy wrócisz w szóstym sezonie?”, “Czy zobaczymy jeszcze Żmijowe Bękarcice?” – wszyscy chcą to wiedzieć. (…) Byłam ogromną fanką zarówno książek jak i serialu przed dołączeniem do obsady i angaż do “Gry o tron” był dla mnie istnym spełnieniem marzeń. Wszystko to nadal wydaje mi się wręcz surrealistyczne, ale być może przyzwyczaję się do tego uczucia, gdy już powrócę w kolejnym sezonie. (…) Przeczytałam już wszystkie scenariusze, więc wiem, co się stanie – będzie on niejako nagrodą dla fanów, którzy po tych wszystkich pięciu sezonach w końcu zobaczą, jak poszczególne wątki łączą się ze sobą. Mam nadzieję, że będą bardzo zadowoleni.

hen3(© HBO)

Wypowiedź ta raczej sugeruje, że w przyszłym sezonie zobaczymy jednak Żmijowe Bękarcice – trudno też, by Henwick otrzymała dostęp do wszystkich scenariuszy, gdybyśmy jej mieli nie zobaczyć w przyszłym roku.

A co Wy sądzicie o postaciach Żmijowych Bękarcic w serialu?

źródło: redcarpetnewstv.com