HBO na miesiąc przed wielką premierą 7. sezonu nie szczędzi nam świeżych materiałów promocyjnych. Wczoraj i dziś opublikowano łącznie aż 25 nowych ujęć z nadchodzących odcinków.


Otrzymaliśmy kolejne zdjęcie Aryi przy tajemniczych drzwiach. Tym razem widać jednak, że ściana w której je osadzono, jest zaledwie szczątkami dawnego muru. Czyżby jedna z wież Fosy Cailin? Ta starożytna twierdza na Przesmyku jest położona w pobliżu włości Howlanda Reeda.

v22


Na szczególną uwagę zasługuje też zdjęcie serialowego Berica Dondarriona. To pierwszy materiał, na którym widzimy bojownika Pana Światła w 7. sezonie. Najwyraźniej lord Błyskawica, zgodnie z wcześniejszym założeniem,

[spoiler] wędruje w towarzystwie Sandora Clegane w kierunku Muru.

collagev

[/spoiler]

Na kolejnych zdjęciach widzimy między innymi Jona i Sansę w czasie kolejnej rady lordów Północy, Lyannę Mormont Tormunda – męża Niedźwiedzicy, ser Davosa na dziedzińcu Winterfell i Brana w drodze do rodzinnego zamku. Gilly i Sam przebywają w bibliotece Starego Miasta. Pozostałe ujęcia pokazują nam Daenerys na Smoczej Skale, Cersei na tronie z Jaimem u boku i przygotowania do scen z udziałem Króla Nocy.

Dostrzegacie nowe szczegóły?


źródło: reddit.com

Galeria