Z okazji zbliżającego się 7. sezonu Gry o tron, który towarzyszyć będzie nam prawie do końca sierpnia, postanowiliśmy przygotować dla Was specjalne wpisy ukazujące się regularnie co tydzień. Oprócz tego mamy przyjemność ogłosić, że na stronie będą odbywały się cotygodniowe konkursy ze świetnymi nagrodami, które przyjmą formę Wyzwań Siedmiu (w pierwszym tygodniu będzie to Wyzwanie Staruchy). Poniżej możecie zapoznać się ze szczegółową rozpiską; pamiętajcie oczywiście, że wpisy mogą ulegać lekkiemu przesunięciu w czasie.

W poniedziałki na stronie będziecie mogli przeczytać obszerną i szczegółową analizę odcinka. Gdy więc tylko skończycie seans, zapraszamy do zapoznania się z omówieniem, które z pewnością zwróci Waszą uwagę na pełne ukrytych znaczeń szczegóły. Wtedy też będziemy rozpoczynać nowy konkurs.

We wtorki omówimy najnowszy odcinek pod kątem strony technicznej – scenografii, kostiumów, efektów specjalnych, muzyki i wielu innych.

W środy będziecie mogli wysłuchać na żywo naszego podcastu, gdzie kilku redaktorów oraz zaproszony (każdego tygodnia inny) gość porozmawiają na temat ostatniego odcinka i ogólnie 7. sezonu.

czwartki zbierzemy dla Was najlepsze memy i przeróbki z najnowszego odcinka, a twórcy serialu z pewnością postarają się, żeby nie zabrakło nam materiału.

W piątki omówimy zapowiedzi i teorie dotyczące zbliżającego się odcinka, próbując przewidzieć mogące rozegrać się tam wydarzenia. Do wtedy też będziemy czekać na Wasze zgłoszenia konkursowe.

W soboty opublikujemy wyniki konkursów i nazwiska zwycięzców.

W niedzielę będziecie mogli zapoznać się ze specjalnym wpisem, noszącym nazwę Siedem Dni Siedmiu Królestw, w którym zbierzemy newsy i materiały publikowane na stronie w ciągu ostatniego tygodnia.

Gotowi na 7. sezon?