Melisandre wraca do Westeros! Zdjęcie z Instagrama Carice van Houten zasugerowało, iż aktorka zmierza na plan zdjęciowy w Belfaście.

Większość zdjęć do Gry o tron ma miejsce w Titanic Studios w Belfaście w Irlandii Północnej. Często więc można zobaczyć tam członków obsady, którzy pojawiają się na jakiś czas i znikają. Przykładem jest Carice van Houten (Melisandre), która w miniony weekend opublikowała na swoim koncie w serwisie Instagramie zdjęcie z trasy. Fani od razu wyłapali napis “Belfast” na tablicy drogowej.

Jak podaje hiszpański serwis Los Siete Reinos, van Houten zamieściła zdjęcie w Instagram Stories (tzw. Relacji), w związku z czym zostało ono automatycznie usunięte po 24 godzinach, jednak ktoś zdążył je skopiować i puścić w obieg po sieci. Oczywiście fotografia sama w sobie jest mało istotna, za to jej przekaz jest jasny: kapłanka Pana Światła w 8. sezonie powróci do Westeros.

image

Jak pewnie pamiętacie z 3. odcinka 7. sezonu (pt. Sprawiedliwość Królowej), zanim Melisandre wypłynęła do Essos (dokładniej do Volantis), odbyła rozmowę z Varysem. Zapowiedziała mu, że wróci do Westeros jeszcze jeden raz, ostatni raz, bo oboje muszą umrzeć w tym dziwnym kraju.

Jak dotąd Carice pozostała poza zasięgiem obiektywów paparazzich, co prawdopodobnie oznacza, że ujęcia z jej udziałem powstają we wnętrzach Titanic Studios. Nie wiadomo jaką rolę Melisandre odegra w ostatecznej rozgrywce, w jakich okolicznościach i z kim spotka się w pierwszej kolejności, ani – jeśli powyższe jej słowa są prorocze – jak umrze.

Czekamy na Wasze pomysły!

Źródło: winteriscoming.net